FOTBAL: Jaroměřská Fain Liga už zná složení skupin

Jaroměř – Jaroměřská fotbalová FAIN LIGA 2010 se již pomalu chýlí ke svému konci, když má za sebou už čtvrté kolo základní části. V tomto kole se bojovalo o účast v jednotlivých skupinách pro kolo finálové. O postup mezi šest nejlepších týmů tak bojovalo dokonce hned sedm týmů!

6.3.2010

Fotbalové utkání. Ilustrační snímek.Foto: DENÍK/ Petr Šimr

Ranní skupina slibovala zajímavou podívanou, neboť se v ní sešly hned čtyři týmy, které bojovaly o postup mezi šest nejlepších týmů pro finálové kolo, a to PROST, CZ Plachetka, Hostinec Růžovka a GASTRO LUCIE. Skupinu ale nakonec vyhrál trochu překvapivě, ale naprosto zaslouženě někdo úplně jiný, a to tým Autoprofi&Matějovský. Na druhém místě skončil PROST, který díky tomuto umístění proklouzl mezi elitní šestici. Třetí pak byl tým CZ Plachetka, kterému však toto umístění pro změnu nestačilo. Čtvrtý se ve skupině umístil Hostinec Růžovka, který si díky náskoku z předešlého kola nakonec rovněž uhájil účast mezi elitou. Pátý byl mladý tým PROFIMARKET. Poslední místo tak zbylo na tým GASTRO LUCIE, který nezískal ani bod a s vidinou boje o celkové vítězství se tak rozloučil.

Polední skupina měla také své velké lákadlo. První souboj největších aspirantů na celkové vítězství a zatím neporažených týmů: Rudolf Polák vs. Jiří Pacovský. V očekávaném duelu nakonec zvítězil Jiří Pacovský 2:0 a svou skupinu vyhrál právě před již zmíněným sokem. Třetí ve skupině skončili hráči BONA, kteří však hodně ztráceli a na finálovou šestku to nakonec nestačilo. Čtvrtou příčku obsadil tým Ovoce Kamil Mach před Hitrádiem MAGIC. Poslední místo tak zbylo na GLOBAL.

Odpolední skupina dostala bohužel velkou trhlinu ještě než začala. Tohoto 4. turnaje se nakonec z personálních důvodů nezúčastnily hned dva týmy, a to Kimberly Clark ,,A“ a AGRO CS. Tuto neúplnou skupinu pak vyhrál V+J Rodos, který si tímto výsledkem pojistil průběžnou třetí příčku. Na druhém místě skončil Kimberly Clark B. Třetí pak byl tým PPH Collegium, který rovněž proklouzl mezi elitní šestici turnaje. Na čtvrtém místě skončili hráči VVP & AP.

Zbývá tak odehrát již jen poslední – finálové kolo Jaroměřské FAIN LIGY 2010, které je na programu 13. března.

Ve finálové skupině (8.00 – 11.30) se o celkové prvenství utkají týmy: Jiří Pacovský, Rudolf Polák, V+J Rodos, PROST, PPH Collegium a Hostinec Růžovka.

Ve skupině o 7.– 12. místo (11.30 – 15.30) se představí mužstva: CZ Plachetka, BONO, Autoprofi&Matějovský, Kimberly Clark B, GASTRO LUCIE a PROFIMARKET.

Ve skupině o udržení (15.30 – 19.30) se pak střetnou týmy: VVP & AP, AGRO CS, Kimberly Clark A, Hitrádio MAGIC, Global, Ovoce Kamil Mach. (jl)

6.3.2010 VSTUP DO DISKUSE

Obrat v zápase režíroval Klesl

NAŠI PRVŇÁCI z Montessori základní školy Náchod a ZŠ Zbečník

Náchodsko - Každou středu vám představíme čerstvé prvňáčky z našeho regionu.

Náchodsko - Suverénním vítězem 9. kola se stal JOSEF JIRÁSEK z Horní Radechové, který zariskoval a to mu vyneslo výborných 16 plusových bodů.