Skupina SEVER

Hejtmánkovice – Machov 4:1
Ze šlágru kola druhého s prvním vyšli lépe domácí, kteří na perfektně připraveném terénu svého soupeře z Machova do ničeho vážnějšího nepustili a po třech brankách Čiháka a jedné Haraseviče zaslouženě vyhráli a vyšvihli se tak do čela tabulky. Za hosty stačil ještě v prvním poločase snížit Vojtěch.

Fakta – branky: Vlastimil Čihák 3, Miroslav Harasevič – Martin Vojtěch. Rozhodčí: Michal Vaníček, Miroslav Tesárek. ŽK: 3:0. Diváků: 65. Poločas: 2:1.

Martínkovice – Stárkov 2:4
Poslední Martínkovice na svém hřišti přivítaly adepta na postup do finálové čtyřky. Favorizovaní hosté se Stárkova se ze začátku utkání hodně nadřeli nejen se špatným stavem trávníku, ale také svou nepřesvědčivou hrou. To se však po chvíli změnilo, favorit se rozehrál a nakonec začal dávat i branky. Do konce první půle si tak vytvořil dvoubrankový náskok. Ve druhé půli tempo hry převzali domácí, kteří ale zapomínali na zadní vrátka a zbytečně inkasovali další dva góly. Přesto se jim za stavu 0:4 podařilo korigovat na 2:4 a v závěru Stárkov pěkně potrápili.

Fakta – branky: Jan Sedláček 2 – Michal Pročko 2, Jiří Kaněra, Martin Houštěk. Rozhodčí: Jiří Prokeš. ŽK: 4:2. Diváků: 20. Poločas: 0:2.

Police n. M. B – Teplice n. M. A 4:3
V utkání dvou rivalů to lépe dopadlo pro polickou rezervu. Přitom začátek utkání tomu vůbec nenapovídal. Už po čtvrt hodině hry totiž dostal domácí Hauschke druhou žlutou kartu a šel tak pod sprchy. Přesilovku využili Tepličtí ve 28 min., když otevřeli účet utkání. To ale Polické nepoložilo a prakticky hned po rozehrání srovnali na 1:1. Ve druhém poločase domácí Ansuma chyboval a Teplice šly podruhé v utkání do vedení – 1:2. Poté domácí vyslali na hřiště Hanzla a začaly se dít věci. Nejprve krásnou brankou vyrovnal na 2:2 a chvíli po něm Kubín z trestného kopu otočil ve prospěch domácích – 3:2. Teplické akcie ale zvedl Kalaš, který prošel domácí obranou jak nůž máslem a srovnal na 3:3. Jenže poslední slovo měl domácí Hanzl, který nakonec vstřelil vítěznou branku Police.

Fakta – branky: Marek Hanzl 2, Martin Janoušek, Martin Kubín – Dušan Kalaš, Rudolf Fichtner, Martin Matouš. Rozhodčí: Jan Gieci. ŽK: 2:3. ČK: 1:1. Diváků: 50. Poločas: 1:1.

Božanov – Meziměstí 1:1
Souboj dvou celků ze spodních pater tabulky začal lépe pro hosty. Ti se již ve 3. min. utkání ujali vedení 1:0. To jim přidalo na sebevědomí a v dalším průběhu první půle si vytvořili další tři šance, ty už ale neproměnili. To trápící se domácí se probrali až ve druhém poločase a jejich snažení nakonec bylo oceněno v 80. min. vyrovnávací brankou.

Fakta – branky: Petr Novotný – Roman Dušánek. Rozhodčí: Ladislav Matouš. ŽK: 4:2. ČK: 0:1. Diváků: 100. Poločas: 0:1.

Skupina JIH

V. Poříčí A – Č. Kostelec B 0:2
Zasloužené vítězství hostů, kteří byli po celé utkání aktivnějším týmem.

Fakta – branky: Petr Škoda, Martin Zajíc. Rozhodčí: Jan Vávra, Ladislav Matouš. ŽK: 0:1. ČK: 0:1. Diváků: 50. Poločas: 0:1.

Hronov – N. Město B 1:1
Trápící se Hronov má opravdu co dělat, aby se dostal do finálové čtyřky. A neusnadnil mu to ani nováček soutěže, rezerva Nového Města, která ho s hodně omlazeným kádrem potrápila a sebrala mu tak dva cenné body za remízu 1:1.

Fakta – branky: Zdeněk Bašta – Karel Štandera. Rozhodčí: Miroslav Halama, Miloš Hofman, Jakub Vítek. Diváků: 30. Poločas: 0:0.

Jaroměř B – Mezilesí 3:2
Začátek utkání byl oboustranně opatrný, ale nakonec se domácí mladý celek ujal zásluhou Víta vedení 1:0. Hosté poté hrozili nebezpečnými brejky a snažili se alespoň vyrovnat. To se jim však nepovedlo a domácí díky brankám Tokara a Čapka utekli na tříbrankový rozdíl. Hosté nakonec v závěru korigovali dvěma slepenými góly, více ale už nestihli.

Fakta – branky: Pavel Tokár, Václav Čapek, Tomáš Vít – Pavel Škoda, Milan Holý. Rozhodčí: Jiří Novák, Pavel Lokvenc. ŽK: 3:2. Diváků: 30. Poločas: 1:0.

Provodov – V. Jesenice 6:2
Domácí začali dobře a už v 7. min. se pěknou střelou Bensche ujali vedení 1:0. Hosté se z tlaku vymanili čtvrt hodiny před koncem první půle, ale zapomínali na zadní vrátka a tak dvěma brejky v rozmezí šesti minut domácí stanovili skóre prvního poločasu na 3:0. Druhá půle začala podobně jako ta první. V 55. min. Ptáček zvýšil na 4:0 a o minutu později Zelený upravil už na 5:0. O pět minut později navíc tentýž hráč přidal šestý gól domácích. Poté Provodov povolil v koncentraci a toho soupeř dvěma góly využil ke zkorigování výsledku.

Fakta – branky: Martin Tylš 2, Pe. Zelený 2, David Ptáček, Jan Beneš – Petr Sedláček, Thér. Rozh.: Jakub Svoboda, Jan Gieci, Jiří Prokeš. ŽK: 0:1. Diváků: 60. Poločas: 3:0. (tk)