Starší žáci:

FK Kolín – FK Náchod– Deštné 4:2 (1:1). Jaroslav Panenka, trenér Náchoda: „Hráli jsme s týmem, který nakopává dlouhé míče, tlačí se před branku a hlavně se pohybuje ve spodních patrech tabulky. Přestože jsme měli dost šancí na to, abychom toto utkání vyhráli, nestalo se tak. Velké množství maličkostí rozhodly o výsledku. Věřím, že příští zápas, kdy opět jedeme ven, a to do Pardubic, uspějeme.“

Mladší žáci:

FK Kolín – FK Náchod– Deštné 1:5 (1:3). Už ve 3. min. šli ale hosté po signálu z rohového kopu do vedení. Za dvě minuty bylo vyrovnáno. Hosté však ještě do konce poločasu dvěma góly odskočili na 1:3.
Ve druhém poločase Náchodští již soupeře k ničemu nepustili a hru i hřiště zcela ovládli. Dá se říci, že výsledek je pro soupeře ještě milosrdný, protože kdyby hostující fotbalisté proměnili jen polovinu svých šancí, mohli domácím nadělit desítku.
Pavel Holbík, trenér Náchoda: „Opět se prokázala výborná fyzická kondice, která je základem pro to, být vždy o krok blíže k míči než soupeř a následně na to přehrát soupeře i kombinačně. Další věc, která mě těší, je vyrovnanost kádru a hlavně hráčů z lavičky, kteří svými výkony plnohodnotně nahrazují střídané hráče.“

Starší dorost:

FK Kolín – FK Náchod– Deštné 4:2 (2:0). Martin Vrabec, trenér Náchoda: „Utkání v Kolíně jsme začali aktivně. Domácí jsme k ničemu nepustili a chtěli jsme využít jejich psychického rozpoložení po brankovém přídělu v Chrudimi. Naší snahu rázně přibrzdily dvě chyby zadních řad a navíc červená karta pro našeho brankáře za faul na pronikajícího hráče. Ve druhém poločase jsme přeskupili síly na hřišti a ač v deseti, vystupňovali jsme svoje útočné snažení. Odměnou nám byly dvě branky a srovnání skóre. Soupeř byl evidentně zaskočen a my chtěli přidat rozhodující branku. Vše nám zhatila smrtící 71. minuta, kdy jsme opět po hrubých individuálních chybách inkasovali. V tomto utkání lze vyzdvihnout jen Výborného a Železova, ostatní zůstali hluboko za svými herními schopnostmi.“

Mladší dorost:

FK Kolín – FK Náchod– Deštné 4:1 (0:0). Bohumil Pöpperle, trenér Náchoda: „V tomto zápase jsme odehráli velmi dobře první poločas, ve kterém jsme domácí k ničemu nepustili a proto skončil spravedlivou remízou. Ve druhém jsme se nevyrovnávali s velmi důraznou hrou domácích, která rozhodla. Vyrobili jsme hodně nepřesností v rozehrávce, přestalo se dařit středové dvojici. Domácí nás dostávali pod tlak nakopávanými míči za obranu a ta se dopouštěla chyb, které dokázali domácí využít ke skórování. I přes prohru musím všechny kluky pochválit za předvedenou hru, hlavně v první polovině utkání. Dále za bojovnost i při nepříznivém stavu, kdy jsme si vypracovali několik brankových příležitostí a jednu proměnili v čestný úspěch. Pokud budeme pokračovat v tomto přístupu, myslím si, že se dostaví i lepší výsledky.“