Náchod-Deštné A – Převýšov 4:0 (2:0). Úvodní dvě šance sice patřily domácím, jenže Huňák ani Jandík zakončující v těžké pozici nezamířili přesně. To v 11. min. hostující Novák prostrčil mezi domácími obránci míč do běhu Galovičovi, který vhodný okamžik pro přesné zakončení prováhal a míč nakonec poslal mimo Kobosovy tyče. Dobře napadající hosté nedávali domácím příliš času cokoliv vymýšlet a nutili je k chybám v mezihře. Toho mohl využít v 16. min. opět převýšovský Galovič, jenže ani tentokrát nezamířil mezi Kobosovy tyče. O chvíli později to z pětadvaceti metrů zkoušel na druhé straně domácí Malý, ale i jeho střele chyběla přesnost. Na první branku se tak čekalo do 25. min., kdy si dlouhý nákop zpracoval na velkém vápně Jandík, postrčil si míč podél obránce do vápna a tvrdou ranou k zadní tyči otevřel skóre utkání – 1:0. Těsně před odchodem do kabin to byl znovu Jandík, který v souboji se stoperem Kličkou vystihl jeho úmysl, vzal mu míč a do stejného místa upravil na 2:0.

Také druhou půli začali lépe domácí. V 53. min. se pěknou individuální akcí blýskl Srkal, jehož střelu vytáhl konečky prstů převýšovský brankář na roh. Z něj pak o poločase střídající Kořínek hlavičkoval jen do gólmana. O deset minut později byli blízko snížení hosté, jenže Srkal vyhlavičkoval Krejčího pokus z brankové čáry. Hosté se v těchto fázích dostali do tlaku a Kobos se v domácí brance několikrát protáhli. Nejvíce pak v 66. min., kdy pokus převýšovského Hrabíka tečoval obránce Jirman, domácí brankář ale nakonec míč zkrotil. Definitivní pojistku pak domácí přidali v 74 min., kdy špatný odkop Převýšova zachytil Zinke a podél vybíhajícího brankáře zvýšil na 3:0. Zinke se prosadil v utkání ještě jednou, když v 87. min. zakončil nacvičený signál po volném přímém kopu – 4:0.

Fakta – branky: 25. a 45. (+1) Jandík, 74. a 87. D. Zinke. Rozhodčí: Vnuk (Třebovle). ŽK: 1:2. Diváci: 350. Poločas: 2:0. FK Náchod–Deštné: Kobos – Jirman, Kotal, Lesák, Belák – Srkal, Nejman, D. Zinke, Huňák – Jandík (87. Petr), Malý (46. Kořínek, 70. Šorfa). SK Převýšov: R. Petr – Brychta (76. A. Petr), Franc, Klička, Šmíd – Semelka (46. Krejčí), Breda, Jarkovský, T. Hrabík – Novák, Galovič (70. Schwarz).