SKUPINA O POSTUP

V. Poříčí – Machov 1:2
Domácí šli již ve 3. min. do vedení, když se po centru od postranní čáry hlavou nemýlil Šimek. Po čtvrt hodině hry dostali hosté výhodu pokutového kopu a bylo srovnáno – 1:1. Domácí poté měli ještě dvě šance, které však promarnili. Druhou půli Velké Poříčí tlačilo, ale marně. Naopak soupeř využil zaváhání obrany a v závěru z ojedinělého protiútoku strhl vítězství na svou stranu.
Fakta – branky: V. Šimek – V. Čech 2. Rozhodčí: Jakub Svoboda, Michal Vaníček, Jiří Prokeš. ŽK: 1:3. Diváků: 70. Poločas: 1:1.

Police n. M. B – Hejtmánkovice 1:3
Utkání hrané na umělé trávě v Náchodě přineslo vyrovnaný fotbal. Hosté se po dvou hrubkách domácího brankaře ujali vedení 2:0. Ve druhém poločase byla snaha domácích odměněna snížením Hanzlem po pěkné akci. Naděje na vyrovnání vyhasla polické rezervě deset minut před koncem, když Šprinc zvýšil na konečných 3:1.
Fakta – branky: Marek Hanzl – Jindřich Kitler, David Sivak, Karel Šprinc. Rozhodčí: Petr Hummler, Lukáš Tryzna, Miroslav Halama. ŽK: 2:2. Diváků: 20. Poločas: 1:2.

Stárkov – Provodov 0:1
V nevýrazném utkání se jako první a také poslední prosadili v závěru prvního poločasu hosté, když po faulu domácího brankaře proměnili bez zaváhání nařízenou penaltu. Druhou půli se domácí snažili alespoň vyrovnat, fotbalovější byl ale tentokrát soupeř z Provodova a zaslouženě vyhrál.
Fakta – branka: Jan Beneš. Rozhodčí: Lukáš Tryzna, Jakub Svoboda, Jakub Vítek. ŽK: 2:1. Diváků: 50. Poločas: 0:1.

Jaroměř B – Hronov 1:1
Do vedení se dostali až v 62. min. hosté, kteří tak využili zaváhání domácí obrany a z rychlého brejku udeřili. Jaroměřští přidali a dočkali se vyrovnání v 84. min. Zápas se poté dohrál.
Fakta – branky: Martin Svoboda – Vencl. Rozhodčí: Jiří Prokeš, Pavel Lokvenc. ŽK: 2:2. Diváků: 35. Poločas: 0:0.

SKUPINA O UDRŽENÍ

Martínkovice – Mezilesí 3:0
Domácí udělili soupeři lekci z produktivity. Hosté v utkání nastřelili čtyřikrát brankovou konstrukci, ale nic z toho nebylo. Naopak domácí byli neomylní a názorně ukázali, jak se proměňují šance a zaslouženě vyhráli 3:0.
Fakta – branky: Petr Horváth 2, Choleva. Rozhodčí: Pavel Fišer, Ondřej Čejchan, Josef Panny. ŽK: 2:2. Diváků: 42. Poločas: 2:0.

Meziměstí – Teplice n. M. A 2:1
Na teplickém hřišti začali „domácí“ fotbalisté Meziměstí aktivně a prvních deset minut hosty k ničemu nepustili. Brankový účet otevřel ve 25. min. Gajdoš. Druhá půle byla oboustranně vyrovnaná. Domácí si vypracovali nějaké šance, z nichž dvě největší skončily pouze na tyči. Ta gólová se ujala až v závěru utkání, když se v 81 min. nemýlil Macúš. Poslední slovo měli sice hosté, na více než korekci výsledku to ale nestačilo.
Fakta – branky: Martin Macúš, Petr Gajdoš – Skuřenský. Rozhodčí: Jitka Látrová, Lukáš Linhart. ŽK: 2:2. Diváků: 100. Poločas: 1:0.

N. Město B – Č. Kostelec B 3:1
Hosté se zřejmě lépe vyspali a tak úvod utkání patřil jim. Ve 24. min. Kostelečtí využili zaváhání domácí obrany a P. Křesťan dal úvodní gól zápasu. Domácí kontrovali o minutu později, když se z hranice trestného území trefil P. Srubjan a vyrovnal na poločasových 1:1. Ve druhém poločase již oběma mužstvům ubývalo sil. Oba týmy již nebyly schopny souvislejšího tlaku a nebezpečí hrozilo spíše z rychlých brejků. Toho dokázali lépe využít domácí, kteří v 66. min. po rychlé akci L. Macka dali J. Paďourem nádherný gól a ujali se vedení 2:1. V samotném závěru se hosté snažili o vyrovnání, ale další rychlá akce Sklenáře a hlavička L. Maixnera v 90. min. znamenala konec nadějí týmu z Červeného Kostelce na úspěch.
Fakta – branky: L. Maixner, Paďour, P. Srubjan – Petr Křesťan. Rozhodčí: Pavel Lokvenc, Miroslav Halama. ŽK: 1:0. Diváků: 35. Poločas: 1:1.

Božanov – V. Jesenice 2:0
Ve vyrovnaném utkání téměř bez šancí se až ve druhém poločase poprvé prosadili domácí, kteří Hypšmanem z pokutového kopu otevřeli skóre utkání. Trápící se hosté se na odpověď nevzmohli, definitivní naději jim pak vzal v závěru zápasu Sloupenský, který upravoval na konečných 2:0.
Fakta – branky: Hypšman, Sloupenský. Rozhodčí: Michal Vaníček, Jitka Látrová, Miroslav Tesárek. ŽK: 0:1. Diváků: 40. Poločas: 0:0. (tk)