Trutnov – Česká Skalice 1:0 (1:0). Jiskra přijela na hřiště lídra Krajského přeboru značně oslabena, když pro různá zranění chyběli Židík, Rýdlo, Valeš, Zítko a Kalmán, a přesto byla po celý zápas Trutnovu vyrovnaným soupeřem.

Lépe začali utkání domácí a již v 8. min. musel jejich šanci mařit dobrým vyběhnutím brankář Čejchan. Ve 22. min. domácí rychlou kombinací přehráli obranu hostí a skórovali – 1:0. Po půl hodině hry po chybě domácí obrany běžel skalický Horák sám na brankáře, ale jeho zakončení branku minulo. O tři minuty později se tentýž hráč znovu ocitl sám před brankářem, avšak ani tentokrát svoji gólovou šanci neproměnil. Pět minut před pauzou se ocitl v nadějné střelecké pozici i útočník Trutnova, ale střela mu nesedla a skončila mimo branku hostí.
Ve druhém poločase pokračovalo vyrovnané utkání bez vyložených šancí na obou stranách a zápas tak skončil hubeným vítězstvím domácích. Trutnov tímto vítězstvím definitivně pečetil svůj postup do Divize C.

Sestava Č. Skalice: Čejchan – Chmelík, Kožený, Goll, Huňák – Koza, Pejchal, Michálek, Železov (68. Franců) – Kořínek, Horák (82. Hátaš).

Broumov – Nový HK 1:0 (1:0). Promrzlí broumovští příznivci se poprvé trochu zahřáli až po čtvrt hodině hry, kdy po závaru před hostující brankou nastřelil Možný tyč, gólem pak neskončil ani následný závar. Domácí měli od úvodní minuty převahu a tu poprvé a po hříchu také naposledy zužitkovali ve 21. min., když Panny po rohovém kopu otevřel s pomocí hostujícího hráče skóre utkání – 1:0. Další výbornou příležitost posunou skórem měl po hodině hry Harasevič, jeho dělovka šla ale těsně nad. Ve zbytku utkání se domácí snažili něco vymyslet na důsledně bránícího soupeře, ale marně, skóre se už nezměnilo.
Sestava Broumova: Dvořáček – Harasevič, Strelec, Panny, Vejprava – Michálek, Schubert, Šimon, Možný (57. Růžička) – Hanzlík (70. Kotyza), Šolc (88. Syrovátko).

Další výsledky: Náchod B – Olympia HK 1:3, Jičín – Police n. Met. 1:0, Kunčice – Rychnov n. Kn. 4:0, Doudleby n. O. – Nový Bydžov B 3:0, Černilov – Lhota p. Lib 1:3, Přepychy – Týniště 4:2.

Červený Kostelec – Libčany 1:2 (1:0). Ke klíčovým okamžikům utkání se červenokostelecký trenér Holbík vyjádřil ve svém komentáři, který rovněž najdete na této stránce.

Sestava Č. Kostelce: Macek – Bárta, Liška, Škoda J. – Kovačík, Vlček, Kulda, Šimon, Janko – Zelený, Kocian.

Další výsledky: Hořice – Vrchlabí 2:1, Trutnov B – Dobruška 1:3, Chlumec n. C. – Kostelec n. O. 3:0, Třebechovice – Jaroměř 2:2, Roudnice – L. Bělohrad 1:5, Kratonohy – Dvůr Králové B 3:0.

Výsledky 21. kola: Vamberk – Opočno 1:4, N. Město – Albrechtice 2:1, Lokomotiva HK – Ohnišov 5:1, Předměřice – Babí 6:1, Malšovice – Častolovice 4:1, Dohalice – České Meziříčí 1:0, Černíkovice – Slavia HK 0:2. (vv, mr)