Poslední červnovou sobotu se konal na hřišti na Brance Šoula cup, který je věnován tragicky zesnulému Vratislavu Lokvencovi staršímu. Turnaje se zúčastnilo osm týmů, které byly rozlosovány do dvou čtyřčlenných skupin. O čestný výkop turnaje se postaral vnuk zesnulého Kraják ml., který ve velkém fotbale hájí barvy mistrovské Sparty.

Zápasy byly hrány na 2x8 minut a vítězové skupin postupovali přímo do semifinále. Týmy z druhého a třetího místa se utkaly o zbylá dvě semifinálová místa. Nakonec se do boje o medaile zapojili Skalda tým, Belas tým, Řešetova Lhota a Habr tým, který se nakonec radoval z celkového vítězství, když ve finále po remízovém boji zvítězil na pokutové kopy nad Řešetovou Lhotou. Z třetího místa se nakonec radoval Belas tým, který odsunul na nepopulární bramborovou pozici Skalda tým. Zbylé pořadí: 5. Otta tým, 6. U pěti koček, 7. Bohémové, 8. Šoula tým.

Mimo vítězného poháru byly rozdány ještě dvě ceny, pro nejlepšího brankáře a hráče. Tyto ceny si odnesli M. Ponke a J. Hubka. (hh)