Výborný vstup do sezony předvedli v okresní soutěži mužů hráči teplické rezervy, kteří zvládli přestřelku v Ruprechticích, kde zvítězili spíše hokejovým skórem 8:4. Šest branek pak bylo k vidění v Heřmánkovicích, kde domácí přejeli Otovice 5:1. Vstup do nové sezony se povedl i velkopoříčské rezervě, která na úvod soutěže zdolala v domácím prostředí Zábrodí.

OS MUŽŮ:

Heřmánkovice – Otovice 5:1
Fakta – branky: Lubomír Jansa 2, Petr Bouška, Jaroslav Obst, Adam Horváth – Pavel Franc. Rozhodčí: Jiří Prokeš. ŽK: 1:2. Diváků: 50. Poločas: 2:1.

V. Poříčí B – Zábrodí 4:0
Fakta – branky: Jakub Novák 2, Miroslav Mikuš, Michal Vít. Rozhodčí: Zdeněk Samko. ŽK: 0:0. Diváků: 50. Poločas: 3:0.

Ruprechtice – Teplice n. M. B 4:8
Fakta – branky: Pavel Smrček 2, Libor Janata, Gabriš – Tomáš Mucha 3, Pavel Filip, Pavel Fidler, Štefan Kalaš, Petr Zápotočný, vlastní. Rozhodčí: Pavel Lokvenc. Diváků: 30. Poločas: 2:2.

OP DOROSTU:

V. Poříčí – Javornice 1:4
Fakta – branky: Ladislav Hloušek – Martin Šrefl 2, Lukáš Kasper, Josef Kovaříček. Rozhodčí: Miroslav Halama, Jan Vávra. ŽK: 2:0. ČK: 1:0. Diváků: 30. Poločas: 0:3.

Doudleby n. O. – Police n. M. 4:1
Fakta – branky: David Šponar 2, Vojtěch Gartner, Jakub Tobiška – David Hauschke. Rozhodčí: OFS RK. ŽK: 1:3. Diváků: 25. Poločas: 3:1.

1.FC Rokytnice – Č. Skalice 3:5
Fakta – branky: Martin Cit, Filip Havlíček, Pavel Janický – Jakub Plíšek, Jaromír Bartoš, Martin Novák. Pavel Železov. Rozhodčí: OFS RK. ŽK: 0:0. Diváků: 30. Poločas: 2:4.

Voděrady – Dobré 4:0
Fakta – branky: Martin Novák, Ondřej Novák, Jan Dorner, Filip Vejsada. Rozhodčí: OFS RK. ŽK: 0:0. Diváků: 40. Poločas: 2:0.

OP STARŠÍCH ŽÁKŮ

Hejtmánk. – Martínkovice 0:11
Fakta – branky: Tomáš Balcar 3, Lukáš Mihalík 2, Veronika Vaňková 2, Kateřina Krejcarová, Tomáš Uždil, Petr Chotěborský. Rozhodčí: Jiří Novák. ŽK: 0:0. Diváků: 20. Poločas: 0:6.

V. Poříčí – Veba Machov 0:3
Fakta – branky: Kryštof Kratochvíl 2, Diviš. Rozhodčí: Renata Hladíková. Diváků: 20. Poločas: 0:0. (dop)