SKUPINA O POSTUP

Hejtmánkovice – Hronov 6:4
Začátek utkání byl vyrovnaný, ve 25. min. se dokonce hosté dostali do vedení. To jim však dlouho nevydrželo, když přesnou ranou z trestného kopu vyrovnal Kuchta – 1:1. To, jako by Hronov poslalo do kolen a rozjetí domácí ještě do konce poločasu přidali další dva góly. Ve druhé půli domácí pokračovali v nastoleném trendu a prakticky na co sáhli, to jim vyšlo. Jejich gólová smršť se za chvíli zastavila na skóre 6:1. Domácí pak viditelně polevili, čehož hosté využili a korigovali na divokých 6:4.
Fakta – branky: David Sivak 2, Vojtěch Kuchta, Vlastimil Čihák, Jindřich Kitler, Jan Válek – Pavel Schreiber 2, Martin Křeček, Zdeněk Vencl. Rozhodčí: Jitka Látrová. ŽK: 0:2. Diváků: 80. Poločas: 3:1.

Machov – Stárkov 1:1
V první půli se hrál nezáživný fotbal bez větších šancí. K vidění byly spíše nakopávané balony, hra byla neurovnaná. Ve druhém poločase se hra na obou stranách zlepšila, začalo se více kombinovat. V 55. min. nejdříve udeřili domácí. Plicka ze středu hřiště poslal do brejku Lecnara, ten se uvolnil přes hostujícího hráče a střelou k tyči poslal domácí do vedení – 1:0. V další fázi se domácí soustředili na udržení výsledku a soupeře do šancí příliš nepouštěli. Hostům se přesto vyrovnat podařilo. V 75. min. zahrávali trestný kop, ve skrumáži před brankou se dostal balon k úplně volnému Lokvencovi a ten přesnou ranou vyrovnal na 1:1. Utkání nevalné úrovně skončilo spravedlivou dělbou bodů.
Fakta – branky: Lukáš Lecnar – Libor Lokvenc. Rozhodčí: Jiří Novák. ŽK: 1:4. ČK: 1:1. Diváků: 70. Poločas: 0:0.

Police n. M. B – V. Poříčí A 2:2
Domácí začali aktivně a již v první minutě vedli po chybě gólmana, který při odkopu nastřelil polického Kováře, od něhož míč putoval do branky – 1:0. Na 2:0 upravili domácí ve 20. min. Plachtou. To však bylo ze strany Police vše a pomalu se začali dostávat do hry i hosté, kteří stihli dát ještě do poločasu kontaktní branku. Druhou půli se Poličtí spíše soustředili na obranu a dopředu vyráželi pouze z brejků. Hosté se za svou aktivní hru dočkali v 85. min. zaslouženého vyrovnání na konečných 2:2.
Fakta – branky: Kovář, Plachta – David Divíšek. Rozhodčí: Pavel Fišer. ŽK: 1:1. Diváků: 100. Poločas: 2:1.

Provodov – Jaroměř B 2:0
Vstup do utkání vyšel podstatně lépe domácím fotbalistům, kteří se už ve 3. min. ujali vedení, když akci Beneše gólově zakončil Novák – 1:0. Tlak domácích v dalším průběhu narůstal, přesto se ale Provodovu do poločasu nepodařilo dát druhý gól. Ve druhé půli se obraz hry nezměnil, hosté se k ničemu nedostali, naopak v 80. min. kopali po faulu jaroměřského brankáře domácí penaltu a s tou si už Beneš rady věděl – 2:0.
Fakta – branky: Jan Beneš, Filip Novák. Rozhodčí: Miroslav Halama, Ondřej Čejchan, Pavel Fišer. ŽK: 1:3. Diváků: 60. Poločas: 1:0.

SKUPINA O UDRŽENÍ

Teplice n. M. A – Martínkovice 1:3
Po poločasovém výsledku 1:1 domácí ve druhé půli úplně selhali a dovolili hostům vstřelit dvě branky, které je opět vzdálily sestupu.
Fakta – branky: Dušan Kalaš – Lukáš Lehotský 2, Jiří Lehotský. Rozhodčí: Michal Vaníček. ŽK: 2:1. Diváků: 50. Poločas: 1:1.

N. Město B – Meziměstí 1:0
V Novém Městě se hrála od počátečního hvizdu rozhodčího Jelena rychlá, kombinační kopaná. Obě mužstva se snažila hrát a strhnou vítězství na svou stranu. Hosté byli aktivnější a také fotbalovější. Vytvořili si několik výborných gólových šancí, ale zklamalo je zakončení. Domácí zlobili hlavně z rychlých brejků. V 65. min. se domácí po rohovém kopu a přesné hlavičce J. Bauerfeinda ujali vedení. Hosté po této brance ještě zvýšili tempo, vytvořili si trvalý tlak, ale pozornou obranu MFK v čele s výborným brankářem J. Šefcem se jim nepodařilo překonat.
Fakta – branka: J. Bauerfeind. Rozhodčí: Pavel Jelen, Michal Vaníček, Filip Svoboda. ŽK: 0:2. Diváků: 30. Poločas: 0:0.

Č. Kostelec B – V. Jesenice 2:2
Aktivní hrou šli domácí brzy do vedení 2:0, když využili soupeřových hrubých chyb. Velká Jesenice se rozjížděla pomalu, ale ještě před odchodem do kabin během dvou minut srovnala na 2:2. V dalších minutách se domácí tlačili do šancí, jenže hosté statečně bránili a nakonec si z Červeného Kostelce odvážejí cenný bod.
Fakta – branky: Jan Škoda, Petr Křesťan – Bořek, Petr Vejdělek. Rozhodčí: Petr Jansa, Lukáš Tryzna, Jiří Prokeš. ŽK: 2:4. Diváků: 106. Poločas: 2:2.

Mezilesí – Božanov 1:1
Hosté se ujali vedení z pokutového kopu, když se po půl hodině hry prosadil Hypšman. Po zbytek utkání byl k vidění nezáživný fotbal s množstvím nakopávaných míčů. Pro oko diváka až nudné představení nakonec dospělo do spravedlivé remízy 1:1, když se z pokutového kopu trefili také domácí.
Fakta – branky: Adam Škoda – Daniel Hypšman. Rozhodčí: Pavel Lokvenc. ŽK: 1:1. ČK: 1:0. Diváků: 70. Poločas: 0:1. (tk, mr, zm)