Kratonohy – Broumov 1:2 (0:0). Od začátku se hrálo hodně opatrně, na první šanci se tak čekalo do 15. min., kdy se k trestnému kopu z pravé strany postavil Harasevič. Jeho jedovatý centr minuli tři hráči a míč nakonec skončil těsně vedle domácí svatyně. O deset minut později unikl po pravé straně hostující Kotyza, jeho tvrdá střela se ale mezi tři tyče rovněž nevešla. Do konce prvního poločasu měl Broumov mírnou, leč neplodnou převahu.

Celý druhý poločas byl Broumov aktivnějším týmem, který měl také míč častěji na svých kopačkách, jenže mu opět vázla koncovka. Vysvobození pro hosty přišlo v 73. min., když se z trestného kopu přes zeď prosadil Harasevič – 0:1. Hned po rozehrávce domácí pronikli do pokutového území, přestože asistent rozhodčího signalizoval ofsajd, hlavní sudí nechal pokračovat a po faulu ve vápně nařídil proti Broumovu pokutový kop, který domácí proměnili – 1:1. Zasloužené vítězné trefy se ale Broumovští dočkali dvě minuty před vypršením řádné hrací doby, když se ve skrumáži nejlépe zorientoval Šimon – 1:2.

Sestava Broumova: Dvořáček – Harasevič, Strelec, Panny, Michálek – Šolc (68. Vejprava), Šimon, Mucha, Schubert (59. Růžička) – Hovorka (46. Hanzlík), Kotyza.

Dobruška – Police nad Metují 0:0. V nerozhodném utkání byli v první půli aktivnější hosté, kteří si vypracovali čtyři slibné brankové příležitosti, jednou dokonce orazítkovali tyč. Domácí naopak kontrovali dvěma šancemi. Po změně stran převzali iniciativu domácí, kteří si díky standardním situacím a nakopávaným míčům vytvořili více závarů před polickou brankou, ve které však vládl Kučera. Dělba bodů je tak asi spravedlivá.

Sestava Police nad Metují: Kučera – Kollert, Kudláček, Čermák, Šnábl – Šimon, Švorčík, Hauschke (75. Hečko), Klapkovský (85. Hrnčíř) – Hauk, Valtera (80. Hejnyš).

Nový Bydžov B – Česká Skalice 1:3 (1:1). Prvních dvacet minut zápasu určitě nebylo podle skalických představ. V 5. min. ještě tečovaná střela skončila vedle Čejchanovy branky, avšak už v sedmé minutě po rohu domácí vstřelili úvodní branku. Zhruba od 20. min. však Jiskra zabrala. Ve 23. min. měl srovnání na noze Koza, ale zblízka přestřelil. Srovnání přišlo až ve 40. min., když se po trestném kopu a zmatku ve vápně domácích nejlépe zorientoval Merganc – 1:1.

V druhém poločasu se obraz hry nezměnil. Hosté šli do vedení v 64. min., když se po rohu uvolnil na vápně Židík a přesně zakončil – 1:2. V 73. minutě našel tentýž hráč pasem Dvořáčka, ten přiťukl Mergancovi a byla z toho poslední branka znamenající vítězství Skalických 3:1.

Sestava Č. Skalice: Čejchan – Huňák, Vít, Kožený, Chmelík – Pejchal, Židík, Diviš, Koza (79. Arkeles) – Dvořáček, Merganc (85. Suchánek).

Další výsledky: Olympia HK – Nový HK 2:3, Převýšov – Lázně Bělohrad 8:1, Doudleby – Kunčice 1:1, Týniště – Lhota p. Lib. 0:1, Přepychy – Rychnov n. Kn. 2:0. (mr, th)

 1. Převýšov 14 12 2 0 53:8⋌38
 2. Dobruška 14 8 2 4 35:23⋌26
 3. Česká Skalice 14 8 1 5 42:27⋌25
 4. Olympia HK 14 8 0 6 33:29⋌24
 5. Lhota pod Libčany 14 7 3 4 34:25⋌24
 6. Broumov 14 7 2 5 25:23⋌23
 7. Police nad Metují 14 6 5 3 21:19⋌23
 8. Lázně Bělohrad 14 7 1 6 28:32⋌22