Šonov – Č. Kostelec B 0:4 (0:2)

Vzájemný duel dvou posledních celků okresního přeboru byl až příliš jednoznačný. Hosté z Červeného Kostelce nedali domácím příliš nadějí a v obou poločase se radovali ze dvou vstřelených branek.
Fakta – branky: Lukáš oleský, Tomáš Nývlt, Jan Ryba, Tomáš Štěpánský. Rozhodčí: Luděk Hanzl. ŽK: 0:1. Diváků 30.

Stárkov – Provodov 0:1 (0:0)

Šlágr kola se hrál ve Stárkově, kde domácí přivítali nepředvídatelný Provodov. Po bezbrankové první půli se hostům ve druhých pětačtyřiceti minutách povedlo Dřízalem vstřelit jednu branku, na kterou domácí až do konce utkání nenašli odpověď.
Fakta – brank: Jaromír Dřízal. Rozhodčí: Milan Kejzlar, Pavel Fišer. ŽK: 1:2. Diváků 50.

V. Jesenice – Police n. M. B 2:2 (1:1)

Další prestižní utkání se před velmi dobrou diváckou kulisou hrálo ve Velké Jesenici, kam zavítal soupeř z Police nad Metují. Polická rezerva nedala lídrovi soutěže nic zadarmo, už do kabin se šlo za smírného stavu a body se nakonec dělili i po devadesáti minutách hry.
Fakta – branky: Jan Čermák, Lukáš Burdych – Josef Kratochvíl, Martin Kubín. Rozhodčí: Jiří Kuneš, Pavel Králíček, Pavel Jelen. ŽK: 3:1. ŽK: 1:0. Diváků 103.

Hejtmánk. – Meziměstí 2:1 (1:1)

V utkání dvou týmů se středu tabulky měli mírně navrch domácí, v poločase sice byl stav nerozhodný 1:1, Hejtmánkovice však ve druhé části přidaly další gól, na který již hosté nedokázali odpovědět. Zatímco Hejtmánkovice se vyšvihly do lepšího středu tabulky, Meziměstí se zařadilo do té horší poloviny.
Fakta – branky: Aleš Klicnar, Tomáš Nadrchal – Martin Macúš. Rozhodčí: Vlastislav Kiezler, Jan Gieci. ŽK: 0:0. Diváků 80.

Machov – Mezilesí 2:2 (1:2)

Úvod patřil domácím, kteří si vytvořili územní převahu. Tu korunovali úvodním gólem z přímého kopu, když se trefil Vladimír Čech – 1:0. Po dvaceti minutách hry se po rychlém protiútoku dostali hosté až do pokutového území, tam byl útočník hostí faulován a z nařízené penalty Mezilesí srovnalo – 1:1. Hra se poté přitvrdila, což na vlastní kůži pocítil domácí Vl. Čech, který byl po brutálním zákroku odnesen ze hřiště a utkání pro něho skončilo. Hosté poté opět zahrozili ve 35. min., kdy po rohovém kopu zastavil míč až za překonaným brankářem domácí Vojtěch rukou, byl vyloučen a z penalty šlo Mezilesí do vedení 2:1. Za tohoto stavu se pak také odcházelo do kabin. Ve druhém poločase se domácí, ač oslabeni, dostali do několika slibných příležitostí, ale využili pouze jednu. Šulovo chytré přehození gólmana znamenalo vyrovnání na 2:2. Hosté ještě v samém závěru utkání zahrozili několika brejky, ale obrana domácích ve spolurpáci s brankářem si s nimi poradili.
Fakta – branky: Bohumil Šula, Vladimír Čech – Adam Škoda. Rozhodčí: Ladislav Matouš, Pavel Králíček. ŽK: 3:3. ČK: 1:0. Diváků 15.

Božanov – Zábrodí 2:3 (1:3)

Domácí opět nastoupili silně v kombinované sestavě, vypracovali si tři vyložené šance, které ale nedokázali proměnit. To hosté byli daleko efektivnější a také šli do vedení 1:0. Domácím se sice podařilo srovnat, ale do konce prvního poločasu ještě dvakrát inkasovali. Úvod druhé části se hrál pod taktovkou domácích fotbalistů, těm se také podařilo snížit na kontaktních 2:3, v závěru utkání hostujícímu Zábrodí zle zatápěli, na vyrovnávací branku ale už nedosáhli. Zábrodí se tak opět vrátilo do boje o první místo v okresním přeboru.
Fakta – branky: Ervin Wilke, Martin Sloupenský – Jan Macháň. Rozhodčí: Jan Gieci, Miroslav Tesárek. ŽK: 1:0. Diváků 50.