Meziměstí – Dolany 1:10
Kdo přišel na zápas později, mohl litovat. Než se hráči z Meziměstí rozkoukali, Černohlávek hlavou ve druhé minutě otevřel skóre. Když pak ve 14. min. svítilo na ukazateli 3:0 pro Dolany, bylo o výsledku rozhodnuto. S chutí hrající dolanští hráči navyšovali počet vstřelených branek, který se zastavil až na desítce. Malou kaňkou na výsledku byla z jejich pohledu zbytečně obdržená branka.
Fakta – branky: Petr Šolc – Radek Kroka 3, Ivan Tokar 2, Lukáš Semanišin 2, Tomáš Kejzlar, Michal Černohlávek, Ondřej Dax. Rozhodčí: Martin Pálka, Sebastian Štelzig, Linda Hejzlarová. ŽK: bez karet. Diváci: 40. Poločas: 0:4.

Mezilesí – Hejtmánkovice 3:1
Domácí začali utkání zostra a hned v první minutě zatáhl Lazorka míč po pravé straně, nacentroval, ale Nožka bránu minul. Poté domácí nastřelili dvakrát tyč, a tak platilo otřepané nedáš-dostaneš. Domácí obrana zahrála špatně ofsajd systém a Bouška, který chvíli předtím svlékl brankářský dres, potvrdil, že umí i na opačné straně a své sólo zakončil přes vyběhnuvšího brankáře Škodu – 0:1. Domácí nehodili flintu do žita a ve 40. min. všem utekl Jan Vítek a pohodlně zakončil – 1:1. Za tohoto stavu se šlo do šaten. Po poločase domácí přitvrdili muziku a v 52. min. Lazorka odražený míč vrátil do sítě brankáře Remeše – 2:1. Šance se potom střídaly na obou stranách, hosté se nechtěli s tímto výsledkem smířit a několikrát domácím zle zatopili. Tříbodovou jistotu dal domácím v 77. min. Lukáš Nožka, když z úhlu propálil míč do branky a stanovil konečný účet zápasu na 3:1 pro domácí.
Fakta – branky: Jan Vítek, Janoš Lazorka, Lukáš Nožka – Tomáš Bouška. Rozhodčí: Michal Vaníček, Marek Klečák. ŽK: 1:1. Diváci: 20. Poločas:0:0.

Česká Skalice – Velká Jesenice 5:1
Zápas hraný ve velkém vedru před slušnou diváckou kulisou byl plný obranných chyb. Hrubky vyráběly obě strany, jenže domácí mají kanonýra Jana Valeše, který Jesenici odstřelil čtyřmi trefami. Čistého hattricku dosáhl už v prvním poločase. Velká Jesenice tentokrát u sousedů zcela zklamala, domácí nepředvedli nijak světový výkon, ale měli střelce, a to k vítězství rozdílem třídy bohatě stačilo.
Fakta – branky: Jan Valeš 4, Jiří Hánl – Lukáš Hadvich. Rozhodčí: Petr Buchta, Jakub Nymsa, Lukáš Tůma. ŽK: 2:0. Diváci: 130. Poločas: 3:0.

Velichovky – Teplice nad Metují 3:3
Za úmorného vedra se hrál bezstarostný fotbal v ne nějak velkém tempu. Bylo znát, že se blíží konec sezóny a oběma týmům de facto o nic nejde. Lépe začali hosté, vytvořili si první šance, ale hostující hráč trefil jen břevno. Postupně si více šancí začali vytvářet domácí, ale těm se v dobrých možnostech nedařilo trefovat branku. Do vedení tak šli hosté ve 20. min. trefou Š. Kalaše. Velichovky však brzy vyrovnaly. Spolupráci Křováka a Karla zakončil druhý jmenovaný. Hrálo se téměř bez obran, oba týmy si vytvářely dostatek šancí. První poločas vyhráli hosté, když ve 42. min. zakončili rychlý výpad do otevřené velichovské obrany Fichtner – 1:2. Ve druhé půli pokračoval podobný vývoj hry, oba týmy si vytvářely šance, domácím se však nedařilo trefit branku, to hosté byli nebezpečnější a třikrát musel skvělý zákrok vytáhnout Hasník. Nejvíce se blýskl v 50. min., když hostujícímu hráči chytil penaltu. To domácí trochu nastartovalo a v 56. min. vyrovnali. Únik Mar. Novotného zakončoval do prázdné branky Sodomka – 2:2. V 63. min. už domácí vedli, když si po zmatku v hostující šestnáctce teplický stoper vstřelil vlastní gól – 3:2. Tepličtí ale mohli brzy odpovědět, jenže jim v cestě stálo břevno. Na druhé straně trefil tyč domácí Křovák. Nedůslednosti v domácí obraně využili hosté v 87. min. vyrovnávacím gólem na konečných 3:3.
Fakta – branky: Martin Karel, Martin Sodomka, vlastní – Štefan Kalaš 2, Zdeněk Fichtner. Rozhodčí: Pavel Lokvenc. ŽK: 3:3. Diváci: 85. Poločas: 1:2.

Machov – Babí 1:1
Souboj celků z popředí tabulky žádný úchvatný fotbal nepřinesl. V první půli měli herní převahu hosté, kteří ji také zaslouženě vyhráli 1:0. Druhá půle byla vyrovnanější a domácím se z rohu podařilo vsítit vyrovnávací branku a tím si zajistit konečné třetí místo v soutěži
Fakta – branky: Michal Středa – Aleš Voborník. Rozhodčí: Jakub Franěk. ŽK: 1:1. Diváci: 35. Poločas: 0:1.

Červený Kostelec B – Náchod B 3:5
V souboji rezervních týmů vstoupili do utkání lépe domácí, kteří se po půl hodině hry dostali do dvoubrankového vedení. Druhý gól přitom domácí vstřelili z pokutového kopu, kterému ještě předcházela červená karta pro jednoho z hostujících hráčů. Hned prakticky vzápětí však sudí píská penaltu i na druhé straně a Náchod se vrací do hry – 2:1. Do konce první půle pak náchodská rezerva dokázala využít dalších dvou hrubých chyb Kostelce a ještě před poločasovou přestávkou otáčí zápas – 2:3. Hned zkraje druhé půle navíc hosté odskakují na 2:4, domácí ještě z penalty kontrují na 3:4, ale v závěru Náchod definitivně zápas rozhoduje – 3:5.
Fakta – branky: Marek Barták, David Hála, Jan Rudolf – David Hlava 3, Jakub Vaněček, Ondřej Vrabec. Rozhodčí: Lukáš Linhart, Tomáš Macek, Martin Pálka. ŽK: 2:2. ČK: 0:1. Diváci: 130. Poločas: 2:3.

Broumov B – Velké Poříčí 2:4
Hosté z Velkého Poříčí nastoupili ve velkém stylu a ve 20. min. už vedli tříbrankovým rozdílem – 0:3. Potom byli po zbytek utkání domácí aktivnější, do poločasu snížili na 1:3 a po změně stran se dokonce dotáhli na rozdíl jediné trefy – 2:3. V závěru utkání, ve snaze o vyrovnání, Velké Poříčí z brejku rozhodlo o svém vítězství gólem na 2:4.
Fakta – branky: Jan Rolník, Jan Schubert – Michal Vít 2, Michal Flaška, Petr Závada. Rozhodčí: David Bárta, Tomáš Macek, Erik Berger. ŽK: 1:3. Diváci: 90. Poločas: 1:3. (mr, vo)

1. Velké Poříčí A 25 20 2 3 98:43 62
2. Náchod B 25 20 1 4 135:53 61
3. Machov 25 15 3 7 71:47 48
4. Babí 25 12 6 7 71:48 42
5. Česká Skalice 26 12 2 12 71:68 38
6. Červ. Kostelec B 25 10 2 13 71:71 32
7. Teplice n. Met. 25 9 4 12 51:64 31
8. Velká Jesenice 25 9 4 12 46:65 31