K Sparta Úpice – TJ Jiskra Česká Skalice 0:1 (0:0). Jiskra začala utkání řadou nepřesností a domácí tak měli v prvních minutách mírně navrch. První šanci však přesto měli Skaličtí, a to v 10. minutě. V 15. minutě zahrozila poprvé Úpice, ale střela skončila nad Jaklovou brankou. Ve 28. minutě odpověděl pěknou ránou Belák, avšak zamířil také nad bránu. Ve 35. minutě postupoval sám na brankáře hostí domácí útočník Kejzlar, ale v poslední chvíli ho o míč připravil stoper Goll. Do konce poločasu ještě Belák vyslal pěknou střelou z trestného kopu, tu však strážce úpické svatyně vytěsnil na roh.

Již ve druhém poločase, konkrétně v 58. minutě, vzal na sebe odpovědnost špílmachr Pejchal, který sólo z poloviny hřiště zakončil přesnou střelou k tyči – 0:1. V 80. minutě mohl pojistit vedení Jiskry kanonýr Valeš, ale svou šanci neproměnil. Chvíli na to mohli domácí srovnat, jenže jejich útočník trefil jen tyč. Utkání tak skončilo vítězstvím České Skalice.

V semifinále krajského poháru si to Jiskra rozdá s favorizovanou Olympií Hradec Králové. Zápas se hraje v Hradci Králové – Kuklenách ve středu 27. května. Začátek v 17 hodin.

Branka: Pejchal.

Sestava Č. Skalice: Jakl – Franců, Goll, Kalmán, Belák – Zítko, Rýdlo, Voráček, Chmelík – Sedláček, Valeš. Střídali: Pejchal, Kasabov. (jah)