Divize: Fotbalisté Náchoda sehrají svou premiéru v této soutěži už v sobotu 8. srpna v 17 hodin na hřišti Dobrovic.

Krajský přebor: Pouze náchodská rezerva se ze čtveřice regionálních týmů v této soutěži představí už v dnešním programu. Svěřence hrajícího trenéra Pavla Holbíka čeká na úvod cesta do Doudleb nad Orlicí. Utkání tam začíná v sobotu v 17 hodin.

V nedělním programu se představí zbylá trojice týmů. Už v 10.15 hodin začne utkání na hřišti hradecké Olympie. Domácí tým, kterému vloni protekl postup do divize skrz prsty, přivítá v letošní premiéře Polici nad Metují, která však v posledních přípravných utkáních ukazovala slibnou formu. Na fotbal můžete zítra vyrazit do České Skalice. Tým od Rozkoše před letošní sezonou pozměnil kvůli svým příznivcům hrací den domácího utkání, takže to fanoušci mohou svému klubu začít vracet bohatými návštěvami. Českoskalické čeká v letošní premiéře Rychnov nad Kněžnou. Na půdu svého soupeře naopak cestují hráči Broumova, kteří jedou do Přepych. Ve Skalici i v Přepychách se hraje od 17 hodin.

I. A třída: V sobotním programu I. A třídy se ani jeden z dvojice regionálních týmů nepředstaví. Domácí premiéra čeká před vlastními diváky Červený Kostelec, který zítra přivítá postoupivší tým Třebechovic. Na hřiště soupeře naopak cestuje Jaroměř, která hraje na půdě Dvora Králové nad Labem s tamní rezervou.

I. B třída: Netradičně už v sobotu v 17 hodin si odbudou svou letošní premiéru v nejnižší krajské soutěži fotbalisté Babí. Ti na domácím hřišti přivítají České Meziříčí. Do krajské společnosti se po roce vrátilo i Nové Město nad Metují, které tak bude moci naplnit očekávání svých příznivců. Na rozjezd cestují novoměstští fotbalisté na půdu Malšovic.