Česká Skalice – Nová Paka 1:3 (0:0). Domácí začali utkání lépe a v 8. min. po centru Víta mířil mimo tyče z voleje Sedláček. V 18. min. se do největší příležitosti prvního poločasu dostal domácí Valeš, ale z hranice malého vápna hlavou minul hostující branku. Poté se hra odehrávala převážně ve středu pole, kdy více ze hry měli hoste z Nové Paky. V 35. min. unikl domácí obraně Kalenda, ale domácího brankáře Jakla neprostřelil.
Druhý poločas lépe začali hosté a v 52. min. po nepřesné rozehrávce brankáře Jakla se ujali vedení, když si centrovaný míč srazil do vlastní sítě Goll – 0:1. V 55. min. se domácí dopustili další hrubé chyby ve středu pole, kdy Rýdlo doslova připravil brejkovou situaci pro hostujícího útočníka, který zvýšil na 2:0 pro hosty. Domácí zvýšili úsilí a snažili se vývoj utkání otočit, čemuž se přiblížili v 70. min., kdy se prosadil hlavou Valeš – 1:2. Domácí ve snaze alespoň vyrovnat se více tlačili do ofenzivy, čehož hosté využili k dalšímu brejku a v 81. min. zvýšili na konečných 3:1.


Červený Kostelec – Rychnov n. Kn. 3:0 (1:0). Utkání zejména v prvních minutách začalo velmi opatrně, nikdo nechtěl udělat chybu a tak brankových příležitostí i střel bylo jako šafránu. Hosté poprvé zahrozili ve 23. min., když po rohovém kopu Netuka těsně minul branku Kasabova. Domácí ve 38. min. zahráli rychle autové vhazování, Hála pak našel v pokutovém území Šveršala, který otevřel skóre utkání – 1:0.
Ve druhém poločase pak byl k vidění pohledný fotbal, obě mužstva byla naladěna na útočnou notu a v 69. min. opět Hála krásně posadil centrovaný míč na hlavu kapitána Škody a domácí vedli dvoubrankovým rozdílem. Jedinou gólovou příležitost měli hosté o tři minuty později, ale Schod si na výborného Kasabova nepřišel. Skóre zápase pak uzavřel nejlepší hráč na hřišti Škoda, který nádherně prodloužil Liškův centr a uzavřel na konečných 3:0.


Broumov – Náchod–Deštné B 4:0 (0:0). V první půli se na hřišti prakticky nic nedělo, za zmínku tak stojí pouze Harasevičův pokus z dálky, který hostující brankář vyrazil.
Druhé dějství začali domácí aktivněji a po dvou neúspěšných šancích se přece jen dočkali. V 65. min. utekl obraně Náchoda Čihák, na brankáře si ale ještě nepřišel. Vzápětí se do zakončení dostal M. Růžička a chytrým přehozením otevřel skóre utkání – 1:0. Prakticky hned po rozehrání se dostal před brankáře Náchoda Možný a nekompromisně zakončil – 2:0. Na 3:0 upravil v 86. min. po rohovém kopu Panny a v 90. min. uzavřel skóre utkání po dalším rohovém kopu Hušek – 4:0.