SK Goll Běloves – Dalmach Turnov 4:8 (1:5). Hosté měli před tímto utkáním na svém kontě tři porážky v řadě a že čtvrtou nechtějí přidat, ukázali hned po devatenácti vteřinách, kdy se ujali vedení 1:0. Když končila první minuta utkání, svítila už na ukazateli skóre u vstřelených branek hostů dvojka.

Ani dva rychle inkasované góly domácí futsalisty neprobrali, dál pokračovali ve své naivní hře a pykali za to. Ještě před koncem první desetiminutovky Turnovští vstřelili třetí gól a na konci jedenácté minuty i ten čtvrtý.

Pak se konečně gólový apetit hostů na chvíli nasytil. Necelou půl minutu před koncem se ke slovu dostali i domácí, kteří korigovali na 1:4. Tím si ale hosty opět nahněvali a ti vteřinu před koncem prvního dějství přidali pátou branku.

Také druhá půle byla gólově hodně úrodná. Do střelecké pohody se pomalu dostávali i Běloveští, ti vsadili na vabank, což se promítlo na prostupnější obraně. Druhý poločas tak přinesl po třech brankách na obou stranách, díky čemuž se skóre zastavilo na konečném stavu 4:8.

Sestava SK Goll Běloves: Klofanda, Pohl, Srubjan, Seidlman, Diviš, Nožka, Hauschke, Kozák, Kováč.

Další výsledky 10. kola: Litoměřice – Chotěboř 10:10, Dobřichovice – Kadaň 3:3, Liberec – Brandýsek 7:4, Mělník – Hradec Králové 2:2, Česká Lípa – Benešov 6:6.