SK Goll Běloves – CHEMCOMEX Praha A 0:2 (0:0). První polovina utkání nabídla opatrnější futsal, ve kterém vynikaly obě obrany. Ve druhém poločase měli mírně navrch domácí futsalisté, udeřit ale mohlo na druhé straně, kdy Chemcomex nastřelil ve 32. min. tyč. Domácí se z tohoto nepoučili a o tři minuty později po hrubce v defenzivě inkasovali první branku. Domácí vrhli všechny síly do útoku a o chvíli později nastřelili břevno. Zápas nakonec rozhodli hosté ve 40. min., kdy své vítězství pojistili druhou brankou.

Václav Přibyl, trenér SK Goll Běloves: „O naší prohře rozhodly dvě hrubé chyby ve 35. a ve 40. minutě utkání.“

Sestava SK Goll Běloves: Čejchan, Vejprava st., Rompotl, Diviš, Chmelík, Vejprava ml., Pejchal, Belák, Dvořáček, Utratil.

SK Goll Běloves – SF Trivel Klatovy 6:2 (3:1). Vstup do utkání domácím vyšel a po brankách Vejpravy ml. a Beláka vedli ve 12. min. 2:0. Hosté sice o pět minut později snížili, krátce před poločasem ale upravil na 3:1 Diviš. Zkraje druhé půle přidal Srkal čtvrtý úspěch Běloveských a ve 30. min. dával Belák už na 5:1. Klatovy sice o chvíli později snížily na 5:2, poslední slovo ale měl domácí Dvořáček, který uzavřel na konečných 6:2.

Václav Přibyl, trenér SK Goll Běloves: „Velkou převahu konečně vyjádřili naši hráči i brankově.“

Branky SK Goll Běloves: Belák 2, Vejprava ml., Diviš, Srkal, Dvořáček.

Další výsledky: Sádek – Jilemnice 1:1, Polička – Jilemnice 2:1, Sádek – Nový Bor 1:4, Polička – Nový Bor 3:1, Vamberk – Chemcomex Praha 2:6, Vamberk – Klatovy 4:7, Zlín – Větřní 3:1, Stonova – Větřní 6:2, Zlín – Prachatice 3:2, Stonava – Prachatice 4:0.