SF Trivel Klatovy – SK Goll Běloves 1:4 (1:1). Běloveští nezačali proti domácímu týmu příliš šťastně. Ve 13. min. zahrál Chmelík rukou, byl vyloučen a navíc se proti Běloveským kopala penalta, díky níž šli domácí futsalisté do vedení 1:0. Chmelík nejenže si už v tomto utkání nezahrál, ale automaticky dostal stop i na další utkání. Běloveští však za svého kamaráda zabrali a o pět minut později Rompotl vyrovnal na poločasových 1:1.

Hned po změně stran strhl vedení na stranu hostí Hlava, který pak o deset minut později dal Běloveským potřebný klid do závěrečných minut zápasu. Krátce před koncem upravil na konečných 1:4 nejlepší střelec mužstva, Pejchal.

Branky SK Goll Běloves: Hlava 2, Rompotl, Pejchal.

Chemcomex Praha – SK Goll Běloves 7:0 (2:0). V tomto utkání se v plné nahotě ukázal úzký kádr, který do Klatov odcestoval. Kromě toho se k tomu přidala i tradiční bolest Běloveských, občasná ztráta koncentrace. Ta se projevila na konci úvodní desetiminutovky, kdy Chemcomex vstřelil první branku zápasu. O čtyři minuty později to už s hráči běloveského Golla nevypadalo dobře, když prohrávali 0:2.

Doslova pohromou pak byl vstup do druhé půle, když Běloveští během úvodních dvou minut inkasovali dvě branky, čímž se prakticky připravili o naději na lepší výsledek. Debakl Bělovsi pak pražští futsalisté dokonali v rozmezí 36. a 38. minuty, kdy vstřelili další tři branky a upravili tak na krutých 0:7.

Sestava SK Goll Běloves: Čejchan, Vejprava, Rompotl, Hlava, Chmelík, Srkal, Samko, Pejchal.

V sobotu cestují futsalisté SK Goll Běloves k dalšímu turnaji Celostátní ligy, tentokrát do Poličky. Zde jim budou soupeři domácí futsalisté a vedoucí Slavičín. (vp)