Náchod – Dvůr Králové 2:3 (2:0)

V prvním poločase se v Bělovsi servíroval zajímavý fotbal, ve kterém obě mužstva předváděla pohlednou kopanou plnou pěkných akcí.

Už v 7. min. vystihl domácí Plšek soupeřovu malou domů, jenže se v zakončení ukvapil a jeho ránu gólman Dvora vyrazil na roh. O deset minut později pěknou střelu placírkou hostujícího Daňka kryje spolehlivý Baláž v domácí brance. Ve 24. min. dostali domácí výhodu trestného kopu, od postranní čáry centroval Nejman a Bohuslav přesnou hlavičkou otevřel skóre utkání – 1:0. Časomíra ukrojila dalších sedm minut, když Bohuslav padá po zákroku hostujícího hráče ve vápně a sudí po chvíli ukazuje na penaltový puntík. Malý spolehlivě proměňuje a posílá Náchod do dvoubrankového náskoku. O chvíli později se mohl do střelecké listiny zapsat i Kábrt, jenže jeho hlavičkový pokus míjí dvorské tyče. Pět minut před přestávkou se obětavě vyšrouboval do vzduchu domácí Strnad, a přes stojícího hráče hostů nekontrolovatelně padl k zemi, naštěstí se po chvíli opět vrátil do hry. V poslední minutě první půle domácí Gross skluzem záchrany bere hostům stoprocentní šanci a téměř jistý gól.

Aktivita Dvora ze závěru první půle se promítla i do úvodu té druhé a ve 48. min. se hosté dočkali snížení. Váhající Kábrt na poslední chvíli sahá v domácím vápně po záchranné brzdě, vidí druhou žlutou kartu a navíc je proti domácím nařízen pokutový kop. Ten Kilevník proměňuje a vrací Dvůr do hry – 2:1. Dvůr přebírá proti oslabenému Náchodu iniciativu a v 56. min. má výhodu trestného kopu, ten ale Baláž likviduje. V další minutě je vyloučen hostující brankář, který oplácí Plškovi jeho důraz. Protože hosté nemají náhradního gólmana, jde mezi tři tyče hráč z pole. Rozhodnutí měl na svých kopačkách domácí Petr, který v 65. min. pálí zpoza vápna do tyče. V následující minutě chybuje v roli posledního Strnad, hostující Černík jde sám na Baláže, ten ho ale skvěle vychytal. O deset minut později to byl opět domácí Petr, který měl na kopačce třetí náchodskou branku. Jeho volej po Simonově centru však končí v rukou dvorského brankáře a z protiútoku do otevřené náchodské obrany srovnává na 2:2 Černík. O minutu později vidí svou druhou žlutou Bohuslav a také on se předčasně poroučí do sprch. Přesilovku Dvůr využívá dvě minuty před vypršením řádné hrací doby, kdy Fejk podél Baláže otáčí na konečných 2:3.