KRAJSKÝ PŘEBOR

Hořice – Jaroměř 1:4
Miloš Exnar, trenér Jaroměře: „Na hořické „dvojce" se hrál fotbal, který oku diváka příliš neladil. Klíčový moment utkání přišel v závěru první půle, kdy šli domácí do deseti a ještě z trestného kopu inkasovali. Ceníme si dalšího vítězství a celkově třetího místa v Krajském přeboru, což je pro nás velká motivace do zimní přípravy."

Broumov – Jičín 0:1
Jan Klicnar, trenér Broumova: „Vyrovnané utkání se šťastným koncem pro hosty."

Chlumec nad Cidlinou – Červený Kostelec 4:2
Robert Hanuš, trenér Červeného Kostelce: „Začátek jsme měli docela dobrý a po půl hodině jsme se ujali vedení proměněným pokutovým kopem Davida Hlavy. O dvě minuty později sice domácí vyrovnali, jenže za další asi tři minuty chyboval domácí brankář a my jsme dávali na 2:1. Ve druhém poločase jsme ale podali úplně trapný výkon a domácí třemi góly výsledek otočili a zaslouženě zvítězili."

I. A TŘÍDA

Častolovice – Police nad Metují 4:3
Jan Ticháček, sekretář polického oddílu: „Utkání, které se hrálo v některých fázích docela divoce, by slušela více remíza, jenže domácí byli šťastnější."

Nové Město nad Metují - Kostelec nad Orlicí 3:0
Miloš Killar, trenér Nového Města nad Metují: „Náš dnešní výkon nepatřil mezi nejlepší, přesto jsme zakončili podzimní účinkování v I. A třídě vítězstvím. Utkání se rozhodovalo v polovině druhého poločasu, kdy hosté nevyužili několik slibných akcí a nám se podařilo odskočit na rozdíl dvou branek." (mr, jl)