FK Náchod - FK Admira Praha 2:1 (0:1). Bezstarostné ofenzivní utkání nabídlo od úvodní minuty oboustranně pohledný fotbal. Už ve 4. min. domácí Nejman nepropálil hradbu těl před sebou, o chvíli později hlavičkoval po rohovém kopu Gross, jeho pokus ale odvraceli hostující stopeři z brankové čáry, dorážku pak Nejman nasměroval přímo do brankáře. Vzápětí Nejman našel za obranou Malého, jeho střela ale našla jen vybíhajícího brankáře. Pak se dvakrát na druhé straně blýskl Swaczyna proti střelám ze střední vzdálenosti. Domácím fandům zatrnulo v 18. min. po chybě Rompotla, hosté však netrestají. Ve 23. min. hostující Vosický netrefuje z malého vápna prázdnou branku. Ve 39. min. napřáhl z dvaceti metrů hostující Lupínek a trefil přesně 1:0.

Krátce po změně stran vyrobil hrubici hostující brankář, jeho chybu ale uhasili stopeři Admiry. Blízko vyrovnání byli domácí v 53. minutě. Centr Malého tečoval hostující stoper na tyč, od ní se míč odrazil na malé vápno k volnému Hubičkovi, který však přestřelil. Tlak domácích narůstal, v 72. min. ještě ránu Petra z úhlu gólman Admiry vyráží, v 78. min. ale už byl na Srkalovu střelu krátký. Šikovný náchodský záložník si u postranní čáry povodil hostujícího hráče, zamířil do velkého vápna, kde se vyhnul dalším dvěma a skrz nohy stopera trefil přesně k tyči 1:1. Konečnou podobu výsledku dal v 84. min. Malý, který zamířil z otočky přesně a uzavřel na konečných 2:1