Náchod – Hradec Králové U19 1:4

Hostující mladíci byli od začátku utkání aktivnější, silnější na míči i přesnější v kombinaci. Na první branku se tak v mrazivém podvečeru nečekalo nijak dlouho. Hostující záložník utekl až k brankové čáře a jeho centr si nešťastně srazil do sítě domácí gólman Baláž – 0:1. Druhý gól inkasovali divizní náchodští muži ve 26. minutě, kdy chybovali ve středu hřiště. Po rychlém protiútoku postupoval hradecký útočník sám na Baláže a nezaváhal – 0:2. Hosté měli v první půli ještě blízko ke třetí brance, od ty však Náchodské uchránila tyč.

Do druhého poločasu domácí prostřídali kompletní jedenáctku a ani tentokrát se na gól nečekalo moc dlouho. Běžela 50. minuta, když hradečtí mladíci předvedli rychlý protiútok a centr z levé strany skončil u zadní tyče Hladíkovy branky, kde nikým nehlídaný hradecký hráč doklepl míč do sítě – 0:3. Domácí se snažili s výsledkem něco udělat, jenže ztroskotávali na špatném zakončení. Přesto se gólu dočkal i Náchod. V 67. minutě předvedli domácí akci, po které padl jejich jediný gól. Po zisku míče ve středu hřiště Soumar vysunul Omovieho, ten přiťukl Malému, jenž křížnou střelou rozvlnil síť za hradeckým gólmanem – 1:3. Tento stav ale nevydržel dlouho. Hned v následující minutě hosté odcentrovali z pravé strany a míč doplachtil až za bezmocného Hladíka – 1:4.