VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Hronov má opět postupové choutky

Náchodsko - Úvodním kolem startuje o tomto víkendu fotbalový JOPECO Okresní přebor mužů.

19.8.2017
SDÍLEJ:

PO POSTUPU České Skalice (v zeleném) budou patřit do okruhu letošních postupových favoritů hráči Velké Jesenice (v modrém).Foto: Zdeněk Majer

Na zástupce jednotlivých oddílů jsme se tedy obrátili s otázkami: Jak jste se připravovali na novou sezónu a s jakými cíli do ní vstupujete?

TJ SOKOL HEJTMÁNKOVICE

Miroslav Harasevič, hrající trenér: „Příprava nebyla nic moc a navíc to už tak vypadá, že nás snad ani nikdo nový neposílí, naopak nám jeden kluk odešel a jeden skončil, takže to budeme lepit z nějakých čtrnácti lidí. I přesto bychom se chtěli pohybovat v horní půlce tabulky.“

AFK HRONOV

Václav Pohl, sekretář oddílu: „Hronovu by B-třída slušela, takže bychom rádi postoupili, i když ne za každou cenu. Myslím si, že se nám podařilo stabilizovat tým, přestože kádr určitých změn doznal. Máme tu dva Ukrajince, kteří se zatím jeví docela dobře, takže uvidíme, jaké to bude v samotné sezóně.“

TJ SOKOL VELKÁ JESENICE

Václav Hofman, sekretář oddílu: „Fotbalová sezóna začíná i v nižších soutěžích, a tak i ve Velké Jesenici se na ni poctivě připravují. V důsledku čerpání dovolených nebyla přípravná tréninková účast početná, ale stihli jsme sehrát alespoň dvě přípravná utkání s kvalitními týmy. Naše představy na dobré umístění alespoň v podzimní části jsou odvislé na účasti našich klíčových hráčů, zejména ve většině důležitých utkání hlavně na hřišti soupeřů. Kádr je trochu menší, ale i tak chceme hrát opět důstojnou roli v okresním přeboru.“

TJ DOLANY

Pavel Martínek, sekretář oddílu: „Po úspěšné minulé sezóně se několik hráčů rozhodlo pro ukončení aktivní hráčské kariéry a další zase s pocitem, že mají navíc, odešli do jiných klubů. Torzo kádru se doplňuje ztěžka, a tak jsme neodehráli ani jeden přípravný zápas, protože se nesešlo ani jedenáct hráčů. Jak na tom tedy jsme, napoví až první mistrovské zápasy.“

FOTBALOVÝ ODDÍL JISKRA VEBA MACHOV

Otakar Pokorný, trenér: „Rádi bychom se pohybovali v horních patrech tabulky, což by mělo být v našich silách. Přes léto jsme se pravidelně scházeli v osmi až deset lidech a navíc se nám podařilo vylepšit kvalitu hrací plochy.“

TJ ČERVENÝ KOSTELEC B

Petr Liška, asistent trenéra: „Pokud bychom skončili do pátého místa, byli bychom spokojeni. Béčko absolvovalo přípravu s A-týmem a sehrálo dvě přípravná utkání, takže věříme, že je na sezónu slušně připraveno.“

TJ SLAVOJ TEPLICE NAD METUJÍ
Petr Šubrt, hrající trenér: „Přípravu jsme začali 17. července a scházeli jsme se dvakrát týdně. Kádr jsme trochu omladili, tak doufám, že nebudeme mít starosti se záchranou. Naším cílem je, hrát střed tabulky.“

TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA LOKOMOTIVA MEZIMĚSTÍ
Jiří Hejcman, vedoucí mužstva: „Chtěli bychom být do pátého místa. Před novou sezónou se nám podařilo trochu posílit, z Police nám přišel Šnábl a z Náchoda dorostenec Smrček. Zájem jsme měli i o další hráče, ale ty nám oddíly nechtěly pustit.“

SK BABÍ
Václav Stránský, člen výboru: „Trénovali jsme od poloviny července a během přípravné fáze jsme odehráli tři utkání. Naším letošním cílem je vylepšení loňského desátého místa.“

TJ VELICHOVKY
Martin Kašpárek, sekretář oddílu: „Naše mužstvo na tuto sezónu vyměnilo post trenéra a posílil se tým o tři hráče. Doufejme, že se mužstvo sehraje a vytvoří dobrou partu, která se stmelí v jeden tým. Myslím si, že máme na to, abychom hráli o vyšší posty tabulky a pro diváky atraktivní fotbal. Tímto přeji všem, kteří dělají do velichovského fotbalu, hodně štěstí v nadcházející sezóně.“

TJ SOKOL MEZILESÍ
Odpovědi se nám nepodařilo získat.

TJ VELKÉ POŘÍČÍ B
Miroslav Mikuš, trenér: „Žádné velké ambice nemáme, snad jen zapracovat do týmu mladé hráče a hrát poklidný střed tabulky.“

TJ SOKOL ZÁBRODÍ
Jiří Matějovic, sekretář oddílu: „S koncem minulé nepovedené sezóny jsme nepřestali trénovat, samozřejmě docházku ovlivňovaly dovolené a další věci, přesto jsme se scházeli ve slušném počtu. Navíc se nám podařilo kádr výrazně omladit, tak uvidíme, jak si to sedne. Mrzí mě, že se nám nepodařilo sehrát žádný přípravný zápas, abychom hráče viděli v zápasovém rytmu.“

TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SOKOL STÁRKOV
Jan Bárta, jednatel oddílu: „Na novou sezónu jsme se připravovali zhruba měsíc a půl s tím, že jsme se scházeli v různém počtu hráčů podle toho, jak byli hráči na dovolených. Náš cíl je jednoznačný a tím je záchrana, jiné ambice nemáme.“

Los podzimní části

1. kolo – 19. a 20. srpna od 17.00
So: Dolany – Teplice nad Metují (16.00), Velichovky – Stárkov, Velká Jesenice – Mezilesí. Ne: Červený Kostelec B – Meziměstí (10.00), Babí – Machov, Hronov – Hejtmánkovice, Zábrodí – Velké Poříčí B.

2. kolo – 26. a 27. srpna od 17.00
So: Mezilesí – Babí (16.00), Stárkov – Velká Jesenice, Machov – Dolany, Hejtmánkovice – Červený Kostelec B. Ne: Velké Poříčí B – Meziměstí, Zábrodí – Velichovky. Čt 28. září: Teplice nad Metují – Hronov (16.30).

3. kolo – 2. a 3. září od 17.00
So: Dolany – Mezilesí (16.00), Velichovky – Velké Poříčí B, Meziměstí – Hejtmánkovice. Ne: Červený Kostelec B – Teplice nad Metují (10.00), Velká Jesenice – Zábrodí, Babí – Stárkov, Hronov – Machov.

4. kolo – 9. a 10. září od 17.00
So: Teplice nad Metují – Meziměstí, Machov – Červený Kostelec B, Stárkov – Dolany, Velichovky – Velká Jesenice. Ne: Zábrodí – Babí, Hronov – Mezilesí, Velké Poříčí B – Hejtmánkovice.

5. kolo – 16. a 17. září od 17.00
So: Dolany – Zábrodí (16.00), Meziměstí – Machov, Hejtmánkovice – Teplice nad Metují. Ne: Červený Kostelec B – Mezilesí (10.00), Hronov – Stárkov, Velká Jesenice – Velké Poříčí B, Babí – Velichovky.

6. kolo – 23. a 24. září od 16.30
So: Mezilesí – Meziměstí (16.00), Stárkov – Červený Kostelec B, Velichovky – Dolany, Machov – Hejtmánkovice. Ne: Velká Jesenice – Babí, Zábrodí – Hronov, Velké Poříčí B – Teplice nad Metují.

7. kolo – 30. září a 1. října od 16.30
So: Dolany – Velká Jesenice, Meziměstí – Stárkov, Hejtmánkovice – Mezilesí, Teplice nad Metují – Machov. Ne: Červený Kostelec B – Zábrodí (10.00), Hronov – Velichovky, Babí – Velké Poříčí B.

8. kolo – 7. a 8. října od 16.00
So: Mezilesí – Teplice nad Metují, Stárkov – Hejtmánkovice, Velichovky – Červený Kostelec B. Ne: Velká Jesenice – Hronov, Babí – Dolany, Zábrodí – Meziměstí, Velké Poříčí B – Machov.

9. kolo – 14. a 15. října od 16.00
So: Dolany – Velké Poříčí B, Meziměstí – Velichovky, Hejtmánkovice – Zábrodí, Teplice nad Metují – Stárkov, Machov – Mezilesí. Ne: Červený Kostelec B – Velká Jesenice (10.00), Hronov – Babí.

10. kolo – 21. a 22. října od 15.30
So: Dolany – Hronov, Stárkov – Machov, Velichovky – Hejtmánkovice. Ne: Velká Jesenice – Meziměstí, Babí – Červený Kostelec B, Zábrodí – Teplice nad Metují, Velké Poříčí B – Mezilesí.

11. kolo – 28. a 29. října od 14.30
So: Meziměstí – Babí, Hejtmánkovice – Velká Jesenice, Teplice nad Metují – Velichovky, Machov – Zábrodí, Mezilesí – Stárkov. Ne: Červený Kostelec B – Dolany (10.00), Hronov – Velké Poříčí B.

12. kolo – 4. a 5. listop. od 14.00
So: Velichovky – Machov, Dolany – Meziměstí. Ne: Hronov – Červený Kostelec B, Velká Jesenice – Teplice nad Metují, Babí – Hejtmánkovice, Velké Poříčí B – Stárkov, Zábrodí – Mezilesí.

13. kolo – 11. a 12. listop. od 14.00
So: Meziměstí – Hronov, Hejtmánkovice – Dolany, Teplice nad Metují – Babí, Machov – Velká Jesenice, Mezilesí – Velichovky, Stárkov – Zábrodí. Ne: Červený Kostelec B – Velké Poříčí B (10.00).

Autor: Michal Rojšl

19.8.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

KLAUDIE ŠŤASTNÁ z Jetřichova přispěchala na svět 13. listopadu 2017 v 11.38 hodin. Její míry byly 2525 g a 46 cm. Rodiče Petra a Milan mají doma ještě dva chlapečky tříletého Damiána a dvouletého Michaela.
7

Právě jsme se narodili - listopad 2017

Soud s Lukášem Nečesaným, 20.11. 2017
18

Lukáš Nečesaný je nevinen, rozhodl nový senát

Zima vystrčila drápky, pozor na náledí

Královéhradecko - Zima vystrčila drápky. Řidiče na Královéhradecku trápí namrzlé silnice a sněhové jazyky. Kolem sedmé hodiny blokovala silnici mezi Hořicemi a Jičínem dopravní nehoda.

Ustupovat zlu je špatně. Ale když jde o děti?!

Východní Čechy - Zlu a hloupé rasové nenávisti nesmíme ustupovat. Je tu ale jedno velké ALE: Pokud nejde o děti, jako se tomu stalo v případu xenofobních komentářů proti tablu teplických prvňáčků.

Jak vybavit malý dětský pokoj?

Bydlíte v malém panelákovém 3+1, máte dvě děti a nevíte, jak je obě vměstnat do malého dětského pokoje? I na malém prostoru se dají dělat zázraky, jen je potřeba při zařizování dětského pokoje trochu přemýšlet!

Ve Velkém Poříčí se na závěr čepovala desítka

Náchodsko - Poslední podzimní kolo měli o víkendu na programu fotbalisté v Krajském přeboru i v I. A třídě, v nejnižší krajské soutěži, I. B třídě, už byly na programu pouze dohrávky odložených zápasů.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT