SKUPINA SEVER

Hejtmánkovice – Police n. M. B 4:5
Branková přestřelka se strhla v Hejtmánkovicích, kde domácí vedli po první půli jednobrankovým rozdílem. Ve druhé části se ale střelecky více dařilo hostům, kteří nakonec výsledek otočili ve svůj prospěch.

Fakta – branky: Vlastimil Čihák 2, Martin Růžička, Petr Strazzer – Radim Thér 3, Martin Kubín 2. Rozhodčí: Pavel Lokvenc, Filip Svoboda. ŽK: 2:1. ČK: 1:0. Diváků: 40. Poločas: 3:2.

Machov – Stárkov 3:1
Do utkání vstoupili lépe hosté, když se ve 20. min. po rohovém kopu hlavou prosadil Lád. Domácí vyrovnali o deset minut později. Purtig poslal krásný centr do vápna, na který si naběhl Svatoš a hlavou srovnal na 1:1. Po přestávce se domácí zakousli do soupeře hned zkraje. V 50. min. vyslal Kubeček po křídle Svatoše, ten posadil centr přímo na hlavu Martina, který poslal domácí do vedení - 2:1. Za deset minut Machovští vytvořili presinkem tlak na hostující obranu, toho využil Martin a zblízka překonal hostujícího gólmana potřetí – 3:1. Zvýšit mohl ještě Lecnar, ale jeho hlavička skončila v náručí brankáře Kučery. Zbytek utkání měli domácí pod kontrolou a tak ze zisku tří bodů se zaslouženě radovali Machovští.

Fakta – branky: Vojtěch Martin 2, Radek Svatoš – Adam Lád. Rozhodčí: Jan Gieci, Miroslav Nepokoj. ŽK: 0:2. ČK: 1:1. Diváků: 60. Poločas: 1:1.

Meziměstí – Teplice n. Met. A 1:3
Ve tradičním derby zaslouženě zvítězili hosté. Ve vyrovnaném prvním poločase byla vidět na obou stranách řada šancí, většina z nich se ale stala kořistí gólmanů. Ti nestačili pouze na jednu střelu, a tak skončil poločas 1:1. Ve druhém poločase se projevila zkušenost hostů, kteří domácí ke své brance příliš nepouštěli a sami z několika vyložených šancí ještě dvakrát udeřili.

Fakta – branky: Vojtěch Krejčí – Dušan Kalaš, Zdeněk Fichtner. Rozhodčí: Vít Linhart, Lukáš Tryzna. ŽK: 1:1. Diváků: 70. Poločas: 1:1.

SKUPINA JIH

Mezilesí – Č. Kostelec B 5:2
První poločas byl ve znamení nepřesností, z toho vybočila jen 20. min., ve které domácí vstřelili úvodní gól. Ve druhé půli se obraz hry obou týmů o něco zlepšil a mezi 60. a 80. minutou padlo zbylých šest branek. Nejprve dávali domácí na 2:0, v 65. min. pak přidali gól na 3:0. Hosté ale hned po rozehrání dali na 3:1 a otevřeli hru. To se jim ale vzápětí vymstilo a inkasovali na 4:1. Pak se ještě na obou stranách prosadil jeden střelec a utkání tak skončilo divokým skóre 5:2.

Fakta – branky: Milan Vítek 2, Radek Ducháč, Adam Škoda, Lukáš Maixner – Jan Ryba, Martin Zajíc. Rozhodčí: Luděk Hanzl, Jiří Prokeš. ŽK: 1:1. Diváků: 40. Poločas: 1:0.

Jaroměř B – Babí 1:2
Zajímavé utkání bylo k vidění v Jaroměři, kde se představilo vedoucí Babí. To také šlo do poločasu s jednobrankovým náskokem, ve druhé části se na každé straně prosadil jeden střelec, což nakonec více vyhovovalo hostujícímu Babí.

Fakta – branky: Tomáš Vít – Petr Perger, Tomáš Fidler. Rozhodčí: Martin Pálka, Miroslav Halama. ŽK: 3:1. Diváků: 30. Poločas: 0:1.

Hronov – Velké Poříčí 2:1
Aktivněji vstoupili do utkání hosté z Velkého Poříčí, po chvíli ale převzal iniciativu Hronov, který se také ve 20. min. ujal vedení, když se prosadil Bašta. Ve zbytku první půle se hra přelévala na obě strany, branka ale už nepadla. Do druhé půle změnili hosté rozestavění a ve 47. min. po faulu ve vápně proměnil Michal Vít penaltu – 1:1. V dalším průběhu druhé půle měli hosté z Velkého Poříčí příležitosti strhnout vedení na svou stranu, udeřilo ale v nastaveném čase na druhé straně, když Krtička dorážel míč do prázdné branky a zajistil Hronovu teprve druhou letošní výhru – 2:1.

Fakta – branky: Zdeněk Bašta, Tomáš Krtička – Michal Vít. Rozhodčí: Miloš Hofman, Jan Berka, Michal Šedivý. ŽK: 0:0. Diváků: 80. Poločas: 1:0.