Meziměstí – Hronov 3:3

Zápas ovlivnila 23. minuta, v níž neudržel nervy na uzdě domácí Šnábl a Meziměstí šlo do deseti. Přesilovku Hronov zužitkoval poprvé ve 36. minutě, kdy Kadavý zůstal neobsazený na malém vápně a nezaváhal – 0:1. Na poločasových 0:2 upravoval těsně před přestávkou krásnou střelou přes zeď Pylyp. Krátce po změně stran mohli domácí snížit, jenže Urban napálil jen bezmocně ležícího hronovského brankáře. Snížení se ale Meziměstí přece jen dočkalo. V 54. minutě se Krejčí otočil na rohu malého vápna a prostřelil gólmana – 1:2. O čtvrt hodiny později však vystřelil hostující Pylyp a teč domácího stopera znamenala dvoubrankový náskok Hronova – 1:3. Meziměstí ve snaze vyrovnat vysunulo stopera Hanáka na hrot a tah to byl velmi dobrý. V 78. minutě to byl právě Hanák, který nahrál před prázdnou branku Kubečkovi a bylo to znovu jen o gól – 2:3. Na konečných 3:3 pak vyrovnával z penalty Mucha, jenž proměnil pokutový kop nařízený za faul na Kubečka.

Fakta – branky: 54. Krejčí, 78. Kubeček, 83. Mucha (z pen.) – 36. Kadavý, 44. a 78. Pylyp. Rozhodčí: Hampl – Bogdan, Krejska. ŽK: 1:1. ČK: 1:0 (23. Šnábl). Diváci: 20. Poločas: 0:2.

Machov – Zábrodí 4:0

Dohrávka 11. kola okresního přeboru na umělé trávě v Náchodě byla zcela v režii „domácího“ Machova. Již v 7. minutě byl ve vápně faulován Scholz a sám postižený penaltu s přehledem proměnil – 1:0. Machov byl od začátku lepším týmem a ve 21. minutě se radoval podruhé. Centrovaný míč propadl až na zadní tyč ke zcela volnému Středovi a ten z úhlu ranou pod břevno zvýšil na 2:0. Dvoubrankové vedení jakoby Machovské ukolébalo a závěrečná čtvrthodinka první půle byla v režii Zábrodí. S několika ošemetnými situacemi si ale gólman Král i s pomocí zadáků poradil. Naopak z rychlého brejku mohl zvýšit L. Kubeček, který se řítil sám na brankáře, ale minul. Ve druhém poločase Machov nikam nespěchal a trpělivě čekal na příležitost. V 58. minutě převzal na půlce míč Zima, prošel s ním až do vápna hostů a jako na podnose naservíroval volnému Martincovi – 3:0. Konečnou podobu dal výsledku v 67. minutě opět Martinec, když využil šikovného prostrčení od Scholze.

Fakta – branky: 7. Scholz (z pen.), 21. Středa, 58. a 67. Martinec. Rozhodčí: Vaníček – Vacek, Hummler. ŽK: 1:1. Diváci: 30. Poločas: 2:0.

  1. Hejtmánkovice 11 9 1 1 41:16 28
  2. Hronov 12 7 3 2 58:30 24
  3. Meziměstí 12 6 5 1 33:18 23
  4. Č. Kostelec B 13 7 1 5 36:26 22
  5. Babí 11 6 3 2 28:14 21
  6. Velké Poříčí B 12 5 5 2 33:18 20
  7. Teplice n. Met. 12 6 2 4 33:30 20
  8. Velichovky 13 5 2 6 18:21 17