Jaroměř přišla o naději během deseti minut

Jaroměř – V dalším mistrovském utkání přivítali v nedělním podvečeru divizní fotbalisté Jaroměře druhý celek tabulky, Živanice.

6.10.2015

JAROMĚŘSKÝ Matěj Exnar se snaží pohnout bezbrankovým skóre v utkání s Živanicemi. To se mu nakonec nepodařilo a Jaroměř doma prohrála 0:4.Foto: Václav Mlejnek

Jaroměř - Živanice 0:4 (0:1). Jeden ze spolufavoritů soutěže z Živanic přilákal do Jaroměře krásnou návštěvu 503 diváků, kteří se měli po celé utkání nač koukat.

Už v 7. min. střílel hostující Herzán doprostřed branky. Živanice byly aktivnějším týmem a tlačily se před branku Jaroměře. V 16. min. střílel opět aktivní Herzán, ale opět nad jaroměřskou branku. Ve 21. min. centroval na druhé straně z levé strany Michek, ale hlavička Škody šla nad branku. Po půl hodině hry šly Živanice do brejku pěti proti třem, ale nevyužily ho. O pět minut později poslal pumelici na Ondráčkovu branku Hundák, ale domácí gólman si s ní nadvakrát poradil. Ve 38. min. ale už bohužel pro domácí udeřilo. K trestnému kopu z pětadvaceti metrů se postavil Radek Gorol a trefil se náramně – 0:1.

Druhý poločas začala Jaroměř špatně a Hundák trefil po úprku tyč domácí branky. Jaroměř vyrovnala hru a snažila se vyrovnat i skóre. Do žádné vyložené šance se ale bohužel nedokázala dostat. V 66. min. centroval zprava Herzán na Milana Ujece, ale jeho střela šla vedle jaroměřské branky. V 70. min. pronikl do vápna Jaroměře Polák, vystřelil a jeho střelu usměrnil skluzem za Ondráčkova záda Milan Ujec – 0:2. O tři minuty později mohla Jaroměř snížit. Trestný kop zahrával výborně Bano, ale Čihař byl u své levé tyče včas. V 76. min. přišla třetí branka. Centr ze strany usměrnil za Ondráčkova záda šikovně Ondřej Ujec – 0:3. V 79. min. uzavřeli hosté povedenou a rozhodující desetiminutovku. Radek Gorol dobře viděl vyběhnutého Ondráčka a téměř ze čtyřiceti metrů ho lišácky přehodil – 0:4. Do konce zápasu se už žádný z týmů do žádné vyložené šance nedostal, a tak skončilo utkání vítězstvím favorita ze Živanic. (jl, mr)

6.10.2015 VSTUP DO DISKUSE

Jičín - Hronov
17

V derby padaly góly jen ve druhé třetině, Nové Město pálilo ostrými

Fotografie, která se stane symbolem letošních voleb.
6

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

Právě jsme se narodili - říjen 2017

Náchodsko - Vítáme nová miminka na Náchodsku. Podívejte se na fotogalerii novorozenců, kteří v přišli na svět v náchodské porodnici v říjnu roku 2017. Šťastným rodičům gratulujeme.

Velké Poříčí i Provodov to měly o fous

Náchodsko - Stoprocentní byl ve víkendovém kole fotbalové I. B třídy regionální trojlístek.

Česká Skalice - Letošní ročník Slavnosti stromů ve Vile Čerych v České Skalici se opravdu vydařil.

Náchodsko - Fotbalisté Náchoda nebudou na třetí říjnový víkend vzpomínat v dobrém.