Police nad Metují B –  Velké Poříčí 4:3
Zápas prvního se třetím nenabídl výjimečnou atraktivitu, byť branek se nakonec urodilo dost. Domácí měli opět problémy na brankářském postu, proto rukavice navlékl hráč z pole, Jiří Tauc. První poločas se lépe vydařil hostům z Velkého Poříčí, kteří využívali okének v domácí defenzivě a do poločasové pauzy si nesli pohodlný dvoubrankový náskok – 1:3. Do druhé půle domácí prostřídali, do hry nastoupili Klapkovský s Haukem a na polickém herním obrazu se to pozitivně promítlo. Domácí převzali iniciativu a pomalu začali umazávat poříčský náskok. Nejprve Poličtí snížili na 2:3 a k otočení na konečných 4:3 jim pomohly dva pokutové kopy v 66. a v 85. minutě.
Fakta – branky: Josef Klapkovský 2, Jakub Valtera, Kamil Švorčík – Erik Krombholz 2, Petr Zelený. Rozhodčí: Ondřej Čejchan, Miloš Hofman ml. ŽK: 1:4. Diváci: 50. Poločas: 1:3.

Heřmánkovice – Červený Kostelec B 2:2
V Heřmánkovicích byl po celých devadesát minut k vidění vyrovnaný zápas s mnoha šancemi na obou stranách. V úvodních minutách si pár příležitostí vytvořili domácí, jenže je neproměnili a ve 23. min. za to pykali, když se po skrumáži prosadil Barták – 0:1. Domácí však inkasovaná branka nepoložila, už v prvním poločase prostřídali svou sestavu a po centru Pražáka se pět minut před přestávkou prosadil Michal Kment – 1:1. Také ve druhé půli se dostali hosté do vedení, to když se po hodině hry prosadil Čáp. Jenže domácí dokázali opět kontrovat a po samostatné akci Michala Kmenta přišel faul ve vápně a nařízený pokutový kop proměnil Pražák – 2:2. Zajímavé utkání s přehledem odřídil rozhodčí Jan Vávra.
Fakta – branky: Michal Kment, Lubomír Pražák – Kristián Čáp, Marek Barták. Rozhodčí: Jan Vávra, Sebastian Štelzig, Pavel Chráska. ŽK: 2:2. Diváci: 55. Poločas: 1:1.

Česká Skalice – Broumov B 3:3
Utkání se hrálo v Broumově a na okresní přebor byl k vidění kvalitní zápas, který se ale po průtrži mračen hrál na mírně podmáčeném terénu. Lépe do utkání vstoupili hráči České Skalice, kteří se ujali vedení, jenže to Broumov ještě do poločasu smazal. Podruhé a naposledy se Skalice dostala do vedení ještě před první přestávkou, jenže ani tentokrát jí to na tři body nestačilo. Broumovská rezerva totiž po změně stran zápas otočila ve svůj prospěch. Těsně vedení hájili Broumovští až do 85. minuty, kdy ale nepohlídali rohový kop České Skalice a Robin Goll svým druhým gólem v zápase zajistil Skalici už čtvrtou remízu ve čtvrtém utkání letošního ročníku.
Fakta – branky: Robin Goll 2, Pavel Železov – Vlastimil Čihák 2, Ladislav Hanzlík. Rozhodčí: Pavel Lokvenc st. ŽK: 2:1. Diváci: 50. Poločas: 2:1.

Teplice nad Metují – Dolany 2:3
Po bezbrankovém prvním poločase se domácí ujali vedení, jenže soupeř po skrumáži srovnal na 1:1. Deset minut před koncem utkání Dolany zahrávaly trestný kop a domácí obránce si dal nešťastný vlastní gól – 1:2. Teplicím se podařilo ještě jednou v utkání srovnat, když jim k tomu pomohla proměněná penalta. Po vítězství však přece jen více prahli hosté, kteří v poslední minutě z další standardní situace uzavřeli na konečných 2:3. „Střetly se dva naprosto vyrovnané a ne příliš fotbalové týmy. Soupeř nám předvedl, co je srdce a boj, navíc umí proměnit své standardní situace, a proto si po zásluze odvezl všechny body," přiznal teplický trenér Jaroslav Lád.
Fakta – branky: Rudolf Fichtner, Tomáš Otta – Jaroslav Karel 2, Vlastimil Duben. Rozhodčí: Petr Šolc. ŽK: 3:2. Diváci: 30. Poločas: 0:0.

Jaroměř B – Stárkov 10:1
Jednoznačná záležitost domácích, kteří měli utkání od první do poslední minuty pod kontrolou a byli ve všech herních činnostech o třídu lepší.
Fakta – branky: Tomáš Vít 3, Karel Hekele, Jiří Kučera, Miroslav Jirka, Aleš Holeček, Roman Ulrych, Miroslav Seifert, Adam Horák – Lukáš Novák. Rozhodčí: Marcel Bareš st., Erik Berger, Jakub Franěk. ŽK: 1:2. ČK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 5:0.

Meziměstí – Hejtmánkovice 0:1
Zápas, v němž dominovaly obrany, vytěžili hosté tři body po domácí chybě. Jediná branka zápasu, ve kterém diváci příliš střeleckých pokusu neviděli, padla zhruba sedm minut po změně stran.
Fakta – branka: Jiří Holub. Rozhodčí: Jan Gieci. ŽK: 2:1. Diváci: 95. Poločas: 0:0.

Velichovky – Mezilesí 4:2
Domácí vítězství se rodilo těžce. Mezilesí začalo dobře a od začátku se hrnulo na domácí branku. Paradoxně to byli domácí, kteří otevřeli skóre. V 5. min. Dyrc vyslal na zteč Karla a domácí útočník překonal brankáře. Mezilesí však inkasovaná branka nezlomila a nadále bylo nebezpečnějším týmem. Většinu centrů však domácí obrana odvracela nebo končila za čárou. Naopak domácí tým byl efektivnější a Dyrc zvýšil vedení. Hosté i nadále hrozili a ve 41. min. se zaslouženě dočkali snížení – 2:1. Ve druhé půli se Velichovky herně mírně zlepšily a hned v úvodu mohly přidat třetí branku. Po rohovém kopu se prosadil Michal Novotný, ale orazítkoval jen břevno. Hra se ve druhé půli vyrovnávala, ale s přibývajícím časem byli aktivnější opět hosté. V 67. min. měli velkou možnost vyrovnat. Po ruce domácího obránce kopali penaltu. Tu však Hasník chytil. O dvě minuty později běžel na branku hostí Karel, byl faulován Hanušem, který byl posléze vyloučen. Hosté ani v deseti nesložili zbraně a v 79. min. se po závaru ve vápně zaslouženě dočkali vyrovnání. Domácí však reagovali okamžitě. Michal  Novotný perfektní přihrávkou vysunul Karla a domácí útočník vrátil Velichovkám vedení – 3:2. V závěru utkání Hořínek přihrál Karlovi, který z poloviny hřiště běžel sám na brankáře a rozhodl – 4:2. Velichovky tak vydřely tři body. Soupeř se ale představil v dobrém světle a prohrát si nezasloužil.
Fakta – branky: Martin Karel 3, Petr Dyrc – R. Novák, M. Novák. Rozhodčí: Antonín Vancl, Michal Šedivý, Michal Tomášů. ŽK: 2:0. ČK: 0:1. Diváci: 120. Poločas: 2:1.

Babí  – Velká Jesenice 1:2
Na Babí se hrál v prvním poločase vyrovnaný fotbal, v němž šli už po devíti minutách hry do vedení hosté – 0:1. Také v dalším průběhu první půle byli hosté nebezpečnější, jednou dokonce museli domácí zadáci vykopávat míč z opuštěné branky. Také vstup do druhé půle se více vydařil hostům z Jesenice a ve 49. min. odskočili na rozdíl dvou branek. Tento náskok jim však vydržel jen dvě minuty, to domácí korigovali na 1:2. Ve druhém poločase se domácí tlačili na půlku soupeře, který už jen víceméně spoléhal na rychlé brejky. Po jednom z nich opět domácí hasili na poslední chvíli, když opět odvraceli míč z brankové čáry. Po hodině hry dostalo Babí výhodu pokutového kopu, který ale neproměnilo. I kvůli tomu si všechny body odvážejí hosté z Velké Jesenice.
Fakta – branky: Stanislav David – Jan Čermák 2. Rozhodčí: Martin Pálka, Jan Vávra, Pavel Jirásek. ŽK: 1:3. Diváci: 70. Poločas: 0:1. (mr, dop)

1. Police n. Met. B        4    4    0    0    12:7    12
2. Hejtmánkovice        4    3    1    0    13:2    10
3. Velká Jesenice          4    2    2    0      9:4      8
4. Dolany                    4    2    2    0      7:5      8
5. Jaroměř B               4    2    1    1    23:14    7
6. Broumov B             4    2    1    1     15:9     7
7. Velké Poříčí              4    2    1    1       8:5     7
8. Velichovky              4    2    1    1       9:7     7
9. Babí                        4    2    0    2       9:4     6
10. Červ. Kostelec B    4    1    2    1       9:9     5
11. Česká Skalice        4    0    4    0       8:8     4
12. Meziměstí              4    1    1    2       6:6     4
13. Mezilesí                  4    0    1    3    11:16    1
14. Heřmánkovice       4    0    1    3      3:17    1
15. Teplice n. Met.       4    0    0    4      3:15    0
16. Stárkov                 4    0    0    4     2:19    0