Litol – Jaroměř 2:0 (1:0). Do samotného zápasu vstoupili hosté výborně a byli v úvodu jednoznačně lepším týmem. V 8. min. zakombinoval Exnar s Čenovským, ale jeho střela byla zblokována. Po čtvrt hodině hry postupoval Škoda ze strany sám na domácího brankáře, ale nedal. V 19. min. měl Škoda další šanci, tentokrát ale jeho střele chyběla potřebná razance. Po dobrém úvodu a spoustě velmi dobrých a neproměněných šancí tak přišel trest. Ve 23. min. zahrávali domácí trestný kop, který rozehrával Korejza a trefil se přesně k tyči – 1:0. Jaroměř byla po tomto gólu jako opařená, hra se jí přestala dařit a mohla pykat. Pět minut před přestávkou postupoval Mbah sám na Ondráčka, ale míč si v poslední chvíli ukopl.

Do druhého poločasu nastoupila Jaroměř se změnou v rozestavení a se snahou s výsledkem něco udělat. Hra se jí však příliš nedařila, nedokázala se dostat do šancí, a tak přišel opět trest. V 59. min. podnikli domácí brejk, Kamlach zatáhl míč a nacentroval zprava na volného Miškovského, který prostřelil Ondráčka – 2:0. Hned v 61. min. chyboval Svoboda, míč mu sebral Mbah, ale jeho lob jen těsně přeletěl Ondráčkovu branku. Vzápětí mohla Jaroměř snížit. Škoda postupoval úplně sám na domácího brankáře, ale opět nedal. Jaroměř se tlačila dále před branku domácích, ale postupem času se její hra měnila spíše v křeč. Čtvrt hodiny před koncem měl Škoda další šanci, ale míč mu na poslední chvíli uskočil. (jl, mr)