Lázně Bělohrad – Jaroměř 1:3 (0:1). První šanci si vypracovali domácí v 6. minutě. Lukáš Jezbera se na šestnáctce uvolnil, vypálil a Schejbal jeho ránu pod břevno vyrazil. Jaroměř odrazila úvodní dvacetiminutový nápor domácích a vyrovnala hru. Ve 38. min. nebezpečně pálil z levé strany domácí Rychetský, mířil ale jen do boční sítě. Ve 40. min. si Valeš narazil s Benešem a přesnou střelou z šestnácti metrů trefil k tyči – 0:1. Hned po změně stran se domácí natlačili před jaroměřskou branku, zahrávali čtyři rohy, ale Jaroměř odolala. V 53. min. poslali domácí míč znova před branku, ale Rychetský ve skluzu netrefil. V 58. min. byl za faul na Valeše po odpískání vyloužen domácí Fink. V 60. min. střílel po Valešově hlavičce Křovák vedle. V 63. min. se ocitl sám před brankou Jaroměře Rychetský, ale z malého vápna přestřelil. Vzápětí pálil z osmnácti metrů Michálek a Beneš jeho střelu ztečoval za záda brankáře Čížka – 0:2. Domácí se nevzdávali a snažili se útočit. V 70. min. pálil nebezpečně domácí Lukáš Jezbera. V 81. min. prošel neatakován z levého křídla Rychetský a střelou z vápna snížil – 1:2. Vzápětí na druhé straně nedosáhl na Horákovu přihrávku z levého křídla před brankou domácích Valeš. Pět minut před koncem založila Jaroměř rychlý protiútok, Beneš poslal za obranu Křováka a ten sám před brankářem nezaváhal – 1:3. Další brejk zakončil nepřesně Horák. Domácí v deseti neměli dost sil k důraznému útoku, a tak Jaroměř dovedla vyrovnané utkání do vítězného konce.
Branky Jaroměře: Valeš, Beneš, Křovák.
Sestava Jaroměře: Schejbal – Severýn, R. Matějček, P. Matějček, Hrobský – Jirka, Michálek, Beneš, Horák (90. Kopecký) – Valeš, Křovák.


Police nad Metují – Libčany 2:0 (0:0). Hosté vsadili na defenzivní taktiku, od úvodní minuty se zatáhli na svou polovinu a vyčkávali. Proti důsledné defenzivě se domácí po celý první poločas výrazněji neprosadili. Po změně stran domácí fotbalisté změnili taktiku, pět minut po přestávce hosté chybovali, Vít přistrčil Haukovi, jenž otevřel skóre utkání. Utkání se pak přelévalo ze strany na stranu, dalších několik šancí domácí promarnili, přišla však 90. min. a po faulu na Marka Hanzla rpměnil pokutový kop Šnábl, který tak uzavřel na konečných 2:0.
Branky Police n. M.: Hauk, Šnábl.
Sestava Police: Kučera – Pášma, Hečko, Šnábl, Kollert – Pataky, Švorčík, Čermák, Pavlů (60. Martinec) – Hauk, Vít (75. Hanzl).