Garda Sparty Praha přijede na východ Čech v čele s legendou Jiřím Novotným. A jak nápad vznikl? „Minulý rok jsme se bohužel sešli na pohřbu bývalého spoluhráče a po konci zazněla věta, že by bylo dobré se sejít při veselejší události. A tak když se blížila moje "padesátka", řekl jsem si, že bych uspořádal nějaký zápas spojený s oslavou,“ přibližuje Chládek.

Areál se otevře už ve 14 hodin. „ Bude připraven program pro děti od zástupců Slovanky Broumov, která bude mít na starosti i kompletní občerstvení po celý den,“ říká Chládek a upozorňuje na jednu změnu „Pro diváky bude otevřen vchod u "starých" kabin. Vstup, který se používá nyní, bude pouze pro hráče obou týmů, hosty a pro pořadatele akce.“

Jak se vůbec podařilo dostat zvučný tým do Broumova? „Za starou gardou Sparty jezdím několikrát do roka, proto jsem se domluvil s Jirkou Novotným na sehrání utkání,“ pokračuje Chládek.

Ale zajímavá jména nebudou jen na soupisce letenského týmu. „Pokud mu to práce dovolí, přijede Jirka Lindr, rodák z Broumova a dlouholetá opora FC Hradec Králové. Pak třeba Daniel Zinke či Martin Ducháč,“ vyjmenovává Chládek.

A co by to bylo za oslavu bez rodiny? „Každý táta má sen kopnout si po boku syna, takže prvním hráčem výběru byl syn Filip a zahrajeme si spolu poprvé a asi i naposledy. Samozřejmě i bratr Roman a pak už byl výběr z každého fotbalového období, případně někdo s kým nás pojí velké přátelství,“ uzavírá Chládek.

close Pozvánka. info Zdroj: pořadatel zoom_in Pozvánka.