To vše při pasivním skóre 22:30. V Broumově tak rozhodně bude během zimní přípravy na čem pracovat.

Odpovídá podle vás jedenácté místo podzimní broumovské formě?
Před sezónou jsme opět trochu omladili kádr a s obavami vzhlíželi na těžký podzimní los. Na konec jsme vstup do soutěže zvládli velmi dobře, bohužel možná přišlo uspokojení a závěr podzimu jsme vyloženě nezvládli. Přesto máme o bod víc, než minulý podzim, ale jsme o příčku níž a naším prvořadým úkolem bude se dobře přes zimu připravit, abychom se co nejdříve zachránili. Kádr je mladý a k mládí už bohužel nevyrovnané výkony patří. K mé spokojenosti nám chybějí 2 body.

Co je hlavní příčinou nevyrovnaných výsledků?
Je to právě už to zmiňované mládí a hlavně dnes je jiná doba. Mladí hráči nemají žádný cíl, postrádají vůli a mnohdy i déletrvající chuť pracovat. Nechají se také snadno rozptýlit jinými zájmy a nedokáží se plně soustředit a připravit se na jednotlivé zápasy. A pak v jejich letech teprve přicházejí na to, co před zápasem vydrží vypít, aby druhý den byli schopni vůbec hrát.

Dokázali jste porazit Trutnov, na druhou stranu jste ale prohráli zápasy, v nichž byste měli bodovat. Není to v motivaci či ztrátě koncentrace?
Ano je to tak, ale mohli bychom opakovat to, co v předešlých bodech. Změna je taky v tom, že s lepšími týmy vycházíme více z obrany a někdy nám to prostě vyšlo.

Chystáte přes zimu nějaké hráčské změny, lépe řečeno – vysloužil si někdo z hráčů vstupenku do béčka nebo opačným směrem?
Byl bych rád, kdyby se minimálně dva hráči protočili a dva noví přišli, ale uvidíme, co nám přinese zimní příprava. Necháme se překvapit.