Stárkov – Č. Kostelec B 3:0 (2:0)

Domácí fotbalisté po domácí porážce s Jesenicí tentokrát neponechali nic náhodě a své vítězství si dvěma brankami pojistili už v první půli. Po změně stran pak Stárkovští výsledek už jen kosmeticky vylepšili.
Fakta – branky: Zdeněk Vencl 2, Jiří Šulitka. Rozhodčí: Jan Gieci, Zd. Hylena, Martin Pálka. ŽK: 3:2. Diváků 70.

V. Jesenice – Šonov 9:0 (4:0)

Pro rozjetou Velkou Jesenici nebyl soupeř ze Šonova větším problémem. V utkání, které málem skončilo dvouciferným výsledkem, střelecky zazářil Petr Sedláček, jenž vstřelil šest branek.
Fakta – branky: Petr Sedláček 6, Martin Valeš 2, Tomáš Slabý. Rozhodčí: Milan Kejzlar, David Bárta, Pavel Jelen. ŽK: 2:0. Diváků 148.

Hejtmánkovice – Provodov 3:1 (2:1)

Prestižní duel dvou týmů ze středu tabulky skončil lépe pro domácí fotbalisty. Ti si už v první půli vypracovali jednobrankové vedení, které ještě ve druhé části vylepšili a v tabulce svého víkendového soupeře přeskočili.
Fakta – branky: Tomáš Gago, Václav Harasevič, Jan Klicnar – Ladislav Hlávko. Rozhodčí: Josef Panny, Miroslav Tesárek, Robert Frydrych. ŽK: 2:3. Diváků 75.

Machov – Police n. M. B 1:4 (1:1)

V úvodu byli aktivnější domácí, první vážnější akci si ale vypracovali hosté, ale jejich parádní pokus z 35 metrů domácí brankář Purtig stejně parádně zneškodnil. Toto varování nevzali domácí na vědomí a v 15. min. poprvé inkasovali – 0:1. Police převzala iniciativu a po půlhodině hry mohla vést o dvě branky, za domácího gólmana zaskočil na poslední chvíli Čech a míč vyhlavičkoval z prázdné branky. Poté se hrál vyrovnaný fotbal se šancemi na obou stranách, ve 45. min. našel Šula Čecha a ten přehodil vyběhnutého gólmana – 1:1. V nastavení první půle ještě orazítkoval hostující Martinec tyč. Ve druhé půli to byli znovu hosté, kteří udeřili jako první. Po chybě obrany a následném odraženém míči šla Police do vedení 2:1 a když krátce nato hosté upravili na 3:1, bylo po zápase. Do konce utkání pak ještě hosté přidali čtvrtý úspěch.
Fakta – branky: Vladimír Čech – Josef Martinec 2, Michal Steiner, Jakub Kovář. Rozhodčí: Luděk Hanzl, Jaroslav Vejprava, Jiří Prokeš. ŽK: 2:1. Diváků 86.

Božanov – Meziměstí 2:5 (1:2)

Hosté byli od začátku aktivnější a svou územní převahu také ozdobili vedoucí brankou. Na tu ještě do poločasu dokázali domácí po trestném kopu odpovědět, ale pak Božanovští přestali hrát a ještě do přestávky inkasovali podruhé – 1:2. Po změně stran dostali domácí výhodu pokutového kopu, kterou zužitkovali – 2:2. Po vstřelené brance se Božanov ponořil opět do letargie, ze které je probral až další inkasovaný gól na 2:3. V poslední čtvrthodině pak hosté udeřili ještě dvakrát.
Fakta – branky: Ervín Wilke, Daniel Hypšman – Lubomír Pražák 2, Martin Macúš, vlastní. Rozhodčí: Miroslav Tesárek, Ladislav Matouš. ŽK: 1:2. Diváků 80.

Zábrodí – Mezilesí 4:1 (1:1)

Domácí nastoupili bez kanonýra Marka Hanzla a také se dlouho střelecky trápili. Nerozhodný výsledek drželi hosté z Mezilesí až do 75. min. utkání, poté se rozstřílel domácí Jan Macháň, který svými třemi a celkově čtyřmi zásahy udělal z utkání jednoznačnou záležitost.
Fakta – branky: Jan Macháň 4 – Josef Petera. Rozhodčí: Jiří Kuneš, Petr Vašíček, Tomáš Rompotl. ŽK: 4:0. Diváků 70.