KRAJSKÝ PŘEBOR

Červený Kostelec – Chlumec nad Cidlinou 3:1
Robert Hanuš, trenér Červeného Kostelce: „Představil se u nás velmi kvalitní tým, který s námi držek krok po celý zápas. Po většinu utkání jsme byli lepším mužstvem, vytvořili jsme si i více šancí a zaslouženě jsme vyhráli."

Rychnov nad Kněžnou – Náchod 1:2
Jan Míl, trenér Náchoda: „Náš výkon vůbec nebyl optimální, ale tři body se počítají. Hráči si zvykají na roli favorita, vědí, co se od nich čeká a některým to na výkonu nepřidává. Cením si toho, že kluci výsledek otočili, přestože se jim příliš nedařilo. V dalších zápasech ale musíme být lepší."

Broumov – Jičín 1:1
Jindřich Kitler, trenér Broumova: „Dnešní utkání bylo z našeho pohledu zodpovědné po všech stránkách. Škoda, že jsme nedali gól navíc. Musím pochválit celé mužstvo. Proti velmi kvalitnímu soupeři si vítězství moc cením."

Nové Město nad Metují – Provodov 3:1
Jan Hubka, trenér Nového Města nad Metují: „Do derby jsme vstoupili dobře a vytvořili jsme si šance, po patnácti minutách převzali iniciativu hosté a ve 41. minutě se zaslouženě ujali vedení. O přestávce se musel v kabině zvýšil hlas a připomenout, to co jsme chtěli hrát, protože první půle byla od nás ve stylu, nedostupování s tím, že se nemůže nic stát. Druhý poločas už byl podstatně lepší a kluci využili věcí, o kterých jsme se bavili. Zápas se nám podařilo otočit větší vůlí a chtíčem po vítězství. Klukům patří poděkovaní za přístup ve druhém poločase."
Ondřej Nejman, trenér Provodova: „Domácím jsme darovali tři body. První poločas jsme dobře kombinovali a zaslouženě vedli, druhý poločas jsme úplně vypadli z role a domácí po naivních chybách středu obrany skóre otočili. Druhy poločas jsme odehráli jako přípravka hurá fotbalem místo toho, abychom to vzadu zavřeli.

I. B TŘÍDA

Náchod B – Ohnišov 10:2
Richard Berger, trenér Náchoda B: „Kdo dnes zavítal na „běloveský pažit", určitě neprohloupil. Kromě chvilkového výpadku v první půli byl na hřišti jen jeden tým. Naše „juniorka" + 50letý „dědek" Vejprava předvedli přítomným fandům pěkný kombinační fotbal okořeněný krásnými akcemi a góly. Určitě jsme dnes sebe i diváky pobavili a věříme, že nás budou i nadále podporovat. Závěrem chci poděkovat rodině Honzy Plška, která dorazila ve velkém počtu a on se jim odměnil pěti góly."

Velké Poříčí – Smiřice 1:5
Jan Vojnar, trenér Velkého Poříčí: „Udělali jsme spoustu individuálních chyb a to nás stálo body."

Police nad Metují – Hronov 1:2
Karel Klimeš, předseda polického oddílu: „První poločas byl celkem vyrovnaný. Ovšem druhý byl z naší strany naprosto k poblití. Omlouvám se za tato slova, jinak to prezentovat nejde. O to víc to mrzí před tak početnou návštěvou a na pouť. Hostům gratuluji a našim příznivcům se omlouvám."
Zdeněk Samko, trenér Hronova: „Pan Záruba by komentoval dnešní vítězství těmito slovy: „Přepište dějiny, náš národní tým to dokázal…" A i my jsme se konečně dočkali výhry v derby s polickými sousedy. V předešlých kláních jsme byli většinou lepší, ale přesto jsme odcházeli s prázdnou. V dnešním duelu začali lépe domácí, ale my jsme si ve druhé půli sáhli až na dno sil a tím jsme po zásluze výsledek otočili. Máme velikou radost, že si z poutě vezeme tři body."