KRAJSKÝ PŘEBOR

Olympia HK – Č. Kostelec 2:1
Petr Zieris, trenér Červeného Kostelce: „Byl to vyrovnaný zápas, oba týmy se snažily hrát fotbal a štěstí se tentokrát přiklonilo na stranu domácích. Hráči i já bychom chtěli poděkovat našim fanouškům, kteří nás povzbuzují nejen v domácích zápasech, ale cestují s námi i na hřiště soupeřů, a za to jim patří náš velký dík."

Broumov – Slavia HK 3:3
Lukáš Lorenc, trenér Broumova: „Proti Slavii jsme si vytvořili tolik šancí, co jsme neměli za celé jaro. Bohužel jsme si ale nedokázali vytvořit dostatečný náskok, abychom vítězství udrželi."

Trutnov – Jaroměř 0:1
Václav Michálek, vedoucí mužstva Jaroměře: „Jaroměř podala ve všech řadách kvalitní výkon. Domácí asi nepředvedli svůj nejlepší výkon, a tak si Jaroměř odvezla cenné vítězství."

Hořice – Česká Skalice 2:3
Miloš Killar, trenér České Skalice: „V první části hry jsme naprosto propadli v obranné fázi, v zápase nás držel pouze výkon našeho brankáře. Domácí hráči, zřejmě pod dojmem dosavadního průběhu, nastoupili do druhého poločasu až příliš vlažně a nám se podařilo vstřelit hned v úvodu kontaktní branku, což podpořilo naše odhodlání změnit průběh utkání. Po vyrovnávací trefě soupeř opět zvýšil aktivitu a snažil se získat všechny body. S obrovskou dávkou štěstí, výborným výkonem gólmana a odhodláním celého týmu se nám podařilo utkání dovést do vítězného konce."

I. A TŘÍDA

Nový HK – Police nad Metují 1:2
Jan Ticháček, vedoucí mužstva Police nad Metují: „Za bojovnost si rozhodně zaslouženě odvážíme tři body."

I. B TŘÍDA

Deštné v O. h. – Police n. M. B 3:1
Jiří Tauc, hrající trenér Police nad Metují B: „Tentokrát to už byl z naší strany o poznání lepší výkon, jen nám zase nepřálo štěstí a navíc nás hodně trápí marodka."

Nové Město n. Met. – Žacléř 2:2
Milan Mikušík, trenér Nového Města nad Metují: „ Po velmi špatném výkonu v prvním poločase jsme zaslouženě prohrávali. To, že to bylo o dvě branky, se zasloužili především naši hráči svým výkonem na hřišti. Po přestávce se naše hra o moc nezlepšila, do brankových příležitostí jsme se prakticky nedostávali a do hry nás dostala až dalekonosná střela Kálmána. O bodovém „zisku" rozhodl střídající Klikar deset minut před koncem utkání pěknou střelou ze střední vzdálenosti. O našem vítězství mohl rozhodnout proměněný pokutový kop odpískaný po faulu na Tomáše Zákravského sedm minut před koncem utkání. Jelikož jsme pokutový kop trestuhodně neproměnili, tak jsme si v tomto utkání vyhrát ani nezasloužili. Výkon většiny hráčů na hřišti nebyl v tomto utkání optimální a bylo to z naší strany spíše trápení. Přísnější měřítko snesla naše hra až po vstřelení našeho prvního gólu. Soupeř si svým přístupem bodový zisk zasloužil."

Provodov – Doudleby 2:0
Richard Berger, trenér Provodova: „Ve spíše bojovném utkání, kdy soupeř přijel s vyloženě defenzivní taktikou, jsme se těžko dostávali do kombinační hry, ale pevnou vůlí jsme nakonec soupeře udolali. Tři body jsme si určitě zasloužili." (mr, zm)