So, 13.30: FK Dobrovice (7. místo, 19 bodů) - FK Náchod (11. místo, 17 bodů).

„Z Dobrovic si chceme přivézt tři body, které jsme před týdnem doma ztratili," má jasný cíl náchodský trenér Jiří Kuneš.

To, že to rozhodně nebude nic jednoduchého, napovídá i pohled na aktuální tabulku. V ní mají Dobrovice o dva body více a rozhodně nemají v plánu je doma rozdávat.

„Víme, že nás tam čeká hodně těžký soupeř, který se po odmlce vrátil do divize, kde dříve působil. Zápasy v Dobrovicích byly vždy velmi těžké a podobné to očekávám i nyní. Určitě si musíme dát velký pozor na jejich útočnou sílu v podobě Ansumy," varuje náchodský trenér.

Pokud vám je jméno dobrovického kanonýra Musy Ansumy povědomé, tak se nemýlíte. Ano je to přesně ten fotbalista, který kdysi dával góly i za Polici nad Metují v krajském přeboru. V současné době má tento střelecky disponovaný mladík na svém kontě deset tref ze dvanácti utkání.

Náchodský trenér navíc nebude mít k dispozici kompletní kádr. „Kromě dlouhodobě zraněného Moravce bude chybět i Honza Škoda, který je kvůli studijním povinnostem v zahraničí. Otazník visí i nad startem Máry Srkala, který má problémy s kolenem," vypočítává jisté i další možné ztráty trenér Kuneš.