První tříbodový domácí zápas této sezóny si připsali v sobotu proti Dvoru Králové nad Labem.

Náchod – Dvůr Králové 1:0 (1:0)

V první půli servírovaly oba týmy hodně atraktivní podívanou plnou zajímavých akcí i šancí na obou stranách. Už ve 4. min. se k brankové čáře domácích dostal hostující Hruška, jeho centr před branku však spolehlivě stahuje brankář Baláž. O chvíli později se dostali do zajímavé příležitosti i domácí, Korbova zpětná přihrávka však adresáta nenašla. V 9. min. málem hostujícího brankáře překvapil Petrův ostrý centr před dvorskou branku. O dvě minuty později se do dobré situace dostával hostující Tomeš, jeho centr, naštěstí pro domácí, žádného spoluhráče nenašel. Hra se v těchto fázích přelévala ze strany na stranu, Korba vzápětí z úhlu trefuje boční síť dvorské branky. Na konci první dvacetiminutovky domácí chybují v rozehrávce, Tomeš ale netrestá. Ve 23. min. dostal Dvůr možnost zahrávat trestný kop z hranice velkého vápna, dobře postavená zeď však míč k Balážovi nepustila. O tři minuty později se dostávají do přečíslení domácí, finální přihrávka však končí pod obětavým stoperem Dvora. Poprvé a naposledy se skóre mění ve 27. min., kdy Rompotl uplatnil důraz v souboji jeden na jednoho a dává na 1:0. První půl hodina končí dalším domácím přečíslením, to však zhatila špatná Petrova přihrávka. Největší šanci na vyrovnání měli hosté ve 39. min., jenže netrestají Moravcovu minelu.

Druhý poločas už tolik fotbalového vzrušení nepřinesl, hra se odvíjela hlavně mezi oběma vápny, i když se čas od času zajímavá situace rýsovala. V 70. min. se včasným návratem do defenzivy blýskl domácí Novotný, který tak zhatil dobře se rozvíjející akci Dvora. Těsně před koncem utkání pak po rohovém kopu vyráží míč nad svou branku Baláž. Na hubeném vítězství Náchoda už nic nezměnil ani nastavený čas.