Trutnov B – Červený Kostelec 2:3 (1:1).

Hostující hráči zČerveného Kostelce nastoupili do utkání s velkým odhodláním a již v 8. minutě kapitán Škoda nekompromisně prostřeli domácího brankáře Kamitze. I nadále byli hostující hráči při chuti a další dalekonosnou střelu Lišky domácí gólman s námahou vytěsnil na roh. Pak však domácí zapnuli na vyšší obrátky a začal festival jejich zahozených šancí. Nejprve Makovský ve 32. minutě netrefil branku a vzápětí Mutsidis sám před Balážem trefil jen jeho nohy. Vyrovnání se dočkali hráči FK Trutnov B ve 34. minutě, když porychlém autovém vhazování zcela osamocený Prokop vyrovnal.


Ve druhém poločase začali domácí podstatně lépe, nejdříve Marx a po něm Mutsidis neprostřelili výborně chytajícího Baláže, ale trest pro hráčeČerveného Kostelce přišel v 57. minutě, když po ruce Hanuše Brhel proměnil pokutový kop. O tři minuty později však dostal stejnou příležitost kostelecký Liška a ani on nezaváhal – 2:2. Pak přišla nádherná fotbalová radost, když kapitán Škoda z 25 metrů napřáhl a domácí gólman musel potřetí lovit míč ze své sítě. Domácí v zoufalém náporu mohli několikrát vyrovnat, ale svou zbrklostí se připravili o lepší výsledek.


Jan Jebavý, trenér Červeného Kostelce: „Samotné utkání bylo velmi nervózní a musím sportovně přiznat, že pokud by domácí proměnili vypracované brankové přiležitosti, tři body bychom si neodvezli. Ke cti našich hráčů však patří to, že i za nepříznivého stavu poctivě bojovali a nakonec Škodova střela rozhodla o zisku tří bodů.“


Branky Červeného Kostelce: D. Škoda 2, Liška (pen.)
Sestava Červeného Kostelce: Baláž – Bárta, Hanuš, Kocián – P. Škoda (56. Hruška), Fiala, D. Škoda, Labaš (62. Vejrek) – Ryba (89. Štepánský), Liška, Janko.