Mezilesí – Babí 1:3
Kdo přišel na Mezilesí na utkání později, zmeškal první branku v síti domácích. Hostující Kozák s pomocí teče poslal míč k tyči – 0:1. Potom domácí Michal Novák z rohu volejem mířil nejprve do brankáře a pak těsně nad branku. První desetiminutovku uzavřeli hosté, kdy jim tutovku bravurně vyrazil nohou gólman. Ve 27. min. hosté chytře zakombinovali a Schrötter zakončoval na 0:2. Druhý poločas začalo Babí náporem a vytvořilo z něj vedení o tři branky, kdy přihrávku před branku zúročil Hátaš. Domáčí odpověděli Maixnerem na 1:3. Drašnar ještě nastřelil tyč, hosté si vypracovali dvě šance, které jim pochytal střídající domácí brankář a poté se už do konce zápasu nic nestalo. Babí si tak zaslouženě odváží z Mezilesí tři body.
Fakta – branky: Lukáš Maixner – Daniel Kozák, David Hátaš, Michal Schrötter. Rozhodčí: Josef Panny. ŽK: 2:1. Diváci: 40. Poločas: 0:2.

Police nad Metují B – Hejtmánkovice 2:2
Zápas dvou rozdílných poločasů viděli v sobotu příznivci kopané v Polici. V prvním poločase byli lepší hosté z Hejtmánkovic, kteří si vypracovali dvoubrankový náskok, po změně stran naopak převzali taktovku domácí, kterým se podařilo srovnat na 2:2. Zápas, který nakonec skončil zaslouženou dělbou bodů, se ale mohl klidně zhoupnout na jednu či druhou stranu.
Fakta – branky: Jaroslav Čermák, Bohuslav Rieger – Karel Šprinc, Jiří Holub. Rozhodčí: Lukáš Tryzna, Pavel Jirásek, Jan Šulc. ŽK: 4:2. Diváci: 40. Poločas: 0:2.

Velichovky – Teplice nad Metují 2:0
Velichovské vítězství se rodilo těžce. Proti houževnatému soupeři se domácí hráči dlouho nemohli prosadit, přesto první vážnější akce skončila brankou. Po pěkné kombinační akci zakončoval do prázdné branky Dyrc. Poté se dlouho nic nedělo, pozornost hostujícího gólmana z přímého kopu vyzkoušel Karban, ale jeho střelu brankář chytil. Největší šanci měl v závěru první půle Kašpar, když téměř z půlky uháněl sám na brankáře, ale ten jeho střelu vyrazil. V úvodu druhé půle hosté snad poprvé prověřili Hasníka, ale ten si se střelou z přímého kopu v poklidu poradil. V 51. min. přišlo pro domácí uklidnění. Centr Michala Novotného našel přesně hlavu nabíhajícího Desenského, jenž zvýšil náskok Velichovek. Zbytek utkání se víceméně dohrával, hosté se sice snažili, ale k vážnějšímu ohrožení se nedostali. Ani domácí nepodali bůhvíjaký výkon, na hubené vítězství to ale stačilo. Přesto v závěru mohl vedení zvýraznit Karban, když zachytil rozehrávku brankáře Teplic, ale trefil jen tyč.
Fakta – branky: Vojtěch Desenský, Petr Dyrc. Rozhodčí: Petr Šolc, Erik Berger, Jakub Nymsa. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 1:0.

Heřmánkovice – Česká Skalice 2:2
Zápas začali aktivněji hosté a ti se také ujali zaslouženě vedení. Ve 20. min. Železov otevírá skóre zápasu – 0:1. Úvodní branka probrala z letargie domácí fotbalisty a od té doby se  začalo hrát nahoru-dolů, ale bez výraznějších šancí. Po změně stran začali aktivněji domácí, jenže jim nevyšel ofsajd-systém a Železov opět trestal – 0:2. Domácí však zbraně nesložili a po vybojovaném míči se parádně a hlavně nechytatelně prosadil Kment – 1:2. Tři minuty před koncem přišla nedůslednost hostů ve vlastním vápně a Sedláček srovnal na konečných 2:2.
Fakta – branky: Michal Kment, Jan Sedláček – Pavel Železov 2. Rozhodčí: OFS Trutnov. ŽK: 2:2. Diváci: 40. Poločas: 0:1.

Stárkov – Červený Kostelec B 0:5
Zasloužené vítězství hostujícího týmu, který předčil Stárkov ve všech směrech.
Fakta – branky: Matěj Marek 3, Daniel Dostál, Dědek. Rozhodčí: Martin Pálka, Martin Záliš, Jan Gieci. ŽK: 1:1. Diváci: 30. Poločas: 0:3.

Velké Poříčí – Broumov B 1:3
Hosté přijeli posíleni o čtyři hráče áčka, což se na jejich hře promítlo. Domácí tomu přizpůsobili taktiku, více se zatáhli a přenechali iniciativu hostům. Do první velké šance se však dostalo Velké Poříčí. V 7. min. šel Vít z úhlu sám na broumovského brankáře, jenže ten mu včasným vyběhnutím sebral ideální střelecký úhel. Pak se hra přelévala ze strany na stranu, ale bez výraznějšího zakončení. Poté šel domácí Závada sám proti hostujícímu obránci, udělal mu kličku, jenže ve vápně podklouzl a bylo po šanci. Ve 32. min. po rohu Víta hlavičkoval Zelený jen do broumovského brankáře, hosté vzápětí rozjeli rychlý protiútok po křídle s gólovým zakončením – 0:1. Do druhé půle šli domácí s úkolem hrát stejně jako v první půli, jenže krátce po změně stran přišla nedůslednost a hosté ze skrumáže doklepávají na 0:2. To domácím na chvíli vzalo vítr z plachet, ten jim mohl vrátit v 63. min. Závada, jenže broumovský obránce vyhlavičkovával míč z brankové čáry. Při této situaci se navíc Broumovu zranil brankář, a do branky tak musel hráč z pole. Srovnat stav pak mohl ve svých dvou šancích Závada, jenže se ani jednou neprosadil. Přišel tedy trest, když hosté dobrým presinkem vybojovali míč a zvyšovali už na 3:0. Čtvrt hodiny před koncem se dočkali i domácí, kteří Zeleným snížili na konečných 1:3.
Fakta – branky: Petr Zelený – Hassan Moustafa Hamada, Tomáš Mucha, Jan Kotyza. Rozhodčí: Marcel Bareš st, Jakub Franěk, Linda Hejzlarová. ŽK: 2:1. Diváci: 60. Poločas: 1:3.

Jaroměř B – Meziměstí 2:0
Ve vyrovnaném, pěkném utkání na mokrém terénu oba týmy chtěly zvítězit. Domácí byli šťastnější, když v každém poločase vstřelili po jedné brance.
Fakta – branky: Viktor Špaček, Lukáš Rejchrt. Rozhodčí: David Bárta, Miroslav Nepokoj, Michal Tomášů. ŽK: 3:0. Diváci: 40. Poločas: 1:0.

Velká Jesenice – Dolany 3:1
Po dlouhých letech působících na Hradecku se představilo mužstvo Dolan ve Velké Jesenici. Domácí publikum bylo proto zvědavé, jakým výkonem se zde toto mužstvo představí. Bohužel počasí tomuto zápasu nepřálo, a tak se hrálo na velmi podmáčeném hřišti. Tomuto terénu přizpůsobil taktiku také domácí trenér Pavlát. Už ve 20. min. dostal ideální pas do pokutového území domácí Hlávko, ale dolanský brankář bravurně kryl. O několik minut později domácí Lášek špatně zakončil svoji akci. Ve druhé půli se na dolanskou branku valil jeden útok za druhým, ale zakončení chyběla přesnost. V 65. min. se hosté z ojedinělého útoku mohli dostat do vedení, ale Náhlíkovu střelu z bezprostřední blízkosti domácí brankář vyrazil. Do vedení se domácí dostali až v 75. min., kdy z trestného kopu Lášek oklamal gólmana a technickou střelou pod břevno zajistil domácím vedení. O chvíli později Kozák proměnil pokutový kop. Tentýž hráč pět minut před koncem zvýšil ještě na 3:0. Poslední slovo však měli hosté, kteří v páté minutě nastavení snížili Dubnem na konečných 3:1.
Fakta – branky: Pavel Kozák 2, Tomáš Lášek – Vlastimil Duben. Rozhodčí: Petr Šolc, Jiří Prokeš, Jakub Nymsa. ŽK: 0:5. ČK: 0:1. Diváci: 88. Poločas: 0:0.

Dohrávka 6. kola: Teplice nad Metují – Červený Kostelec B 2:4 (1:3). Fakta – branky: Pavel Cabrnoch, Zdeněk Fichtner – Matej Marek 2, Jan Rudolf, Jakub Svoboda. Rozhodčí: Jan Gieci, Jakub Vítek, Pavel Jirásek. ŽK: 1:1. Diváci: 30. (mr)

1. Jaroměř B               14    9    3    2    64:28    30
2. Hejtmánkovice        13    9    3    1    35:12    30
3. Police n. Met. B        14    9    2    3    29:25    29
4. Broumov B              14    8    3    3    48:23    27
5. Babí                         13    8    0    5    28:15    24
6. Meziměstí                 13    7    1    5    31:23    22
7. Velké Poříčí               13    6    3    4    28:23    21
8. Velká Jesenice          13    5    5    3    21:16    20