Červený Kostelec B – Meziměstí 4:4
V Červeném Kostelci byl k vidění další gólově úrodný zápas. Už v 5. min. se ve vápně Kostelce otočil kolem svého strážce hostující Šolc a otevírá skóre zápasu – 1:1. Domácí však s odpovědí přispěchali poměrně brzy. Běžela 12. min., když Čáp srovnává na 1:1. Meziměstí si ale bere vedení zpět ve 23. min., kdy byl v kosteleckém malém vápně důrazný Hanák – 1:2. Ve 38. min. ale domácí podruhé v utkání srovnávají, když Svoboda hlavou z malého vápna vrací zápas do rovnovážného stavu – 2:2. Poprvé jdou Kostelečtí do vedení v 52. min., kdy se krásnou střelou zpoza vápna trefuje opět Svoboda – 3:2. Vedení však Kostelec udržel jen sedm minut, z hranice vápna dává vyrovnávací gól Herzán – 3:3. Proti nerozhodnému stavu byl ale opět kostelecký Svoboda, který v 63. min. kompletuje hattrick – 4:3. Domácí mohli definitivně zápas zlomit z pokutového kopu, ten ale nasměroval Čáp pouze do tyče. Opět tak platilo otřepané nedáš-dostaneš a Meziměstí v 88. min. srovnává na konečných a zasloužených 4:4.
Fakta – branky: 12. Kristián Čáp, 38., 52. a 63. Jakub Svoboda – 5. Petr Šolc, 23. Lukáš Hanák, 59. Jaroslav Herzán, 88. Petr Šprinc. Rozhodčí: Marek Klečák – Michal Vaníček, Martin Škoda. Delegát: Ondřej Čejchan. Diváci: 80. Poločas: 2:2.

Broumov B – Teplice nad Metují 0:2
Broumov vstoupil do zápasu dobře, prvních dvacet minut ovládl hřiště, jenže poté hosté udeřili svým kanonýrem Muchou – 0:1. Inkasovaná branka domácí zaskočila a jejich hra se rapidně zhoršila. V závěru utkání upravil skóre na konečných 0:2 svou druhou trefou teplický útočník Mucha.
Fakta – branky: 20. a 80. Tomáš Mucha. Rozhodčí: Jakub Nymsa – Lukáš Tůma. Diváci: 50. Poločas: 0:1.

Mezilesí – Machov 1:0
Na Mezilesí se vše podstatné událo už v prvním poločase. Hosté hrající s chutí zahazovali vyložené šance, a tak se zrodila první branka na druhé straně, když z ojedinělého útoku našel Nožka Jana Vítka a ten se nemýlil 1:0. Poté si hosté vypracovávali další šance, ale tyče, břevna a domácí brankář Škoda byli proti. Ve druhém poločase se obraz hry neměnil, brankář Škoda přiváděl hostující ofenzivní hráče k zoufalství a domácí nakonec dovedl k tříbodové výhře.
Fakta – branka: 20. Jan Vítek. Rozhodčí: Ján Gieci – Michal Tomášů. Diváci: 50. Poločas: 1:0.

Velichovky – Jaroměř B 1:5
Utkání nevypadalo na to, že hrají týmy z opačných pólů tabulky, neboť šancí bylo opravdu minimum. Favorizovaní hosté otevírají skóre v 10. min. po rohovém kopu, kdy se hlavou prosadil Vít. Ve 33. min. se skóre mění podruhé. Jaroměřské béčko dostává výhodu pokutového kopu, při němž Beneš nezaváhal a upravil na poločasových – 0:2. Po změně stran byli domácí hráči lepším týmem. V 64. min. odcentroval domácí Křovák a na zadní tyči se prosadil Mar. Novotný – 1:2. Velichovky se i nadále tlačily za vyrovnáním, ale skóre se měnilo na druhé straně. V krkolomné pozici se proháčkoval mezi dvěma beky Beneš a zvýšil vedení hostů na 1:3. To domácí zřejmě položilo, protože do konce utkání ještě dvakrát inkasovali, v obou případech z kopačky Munzara – 1:5.
Fakta – branky: 34. Marek Novotný – 10. Tomáš Vít, 33. Jan Beneš, 70., 72 a 89. Roman Munzar. Rozhodčí: Jakub Franěk – Erik Berger. Delegát: Petr Vítek. Diváci: 120. Poločas: 0:2.

Velká Jesenice – Dolany 2:0
Domácí tým se chtěl v posledním podzimním utkání na svém hřišti rozloučit s diváky vítězstvím a dobrým výkonem, bohužel zůstalo jen u toho povinného vítězství.

Vstup do utkání však nasvědčoval, že výhra bude vysoká. Už v 5. min. vedli domácí 2:0. Nejprve se v první minutě prodral středem hřiště rychlý Krčil a přesto, že byl faulován, přízemní střelou otevřel skóre utkání – 1:0. V 5. min. zahráli hosté nešťastně rukou v pokutovém území a Slabý z penalty zvýšil na 2:0. V 8. min. gólman hostí špatně vyběhl a Krčil ve snaze jej obhodit, těsně minul branku. Stejný hráč v 17. min. netrefil míč tři metry před prázdnou brankou. Domácí útočníci v této fázi utkání dominovali a obrana Dolan se jen stěží ubránila. Ve druhém poločase však domácí začali chybovat v rozehrávce, ztratili střed pole a aktivitu převzali hosté. Domácí trenér zareagoval početným střídáním, ale ani tento pokus zlepšení nepřinesl, i když čerstvý Lelek měl dvě vyložené šance, ale ani z bezprostřední blízkosti je neproměnil. Závěr utkání dohráli domácí matným výkonem. Po skončení utkání však prokřehlí diváci ocenili domácí tým potleskem za celou podzimní sezonu a umístění v popředí tabulky.
Fakta – branky: Vojtěch Krčil, Tomáš Slabý. Rozhodčí: Sebastian Štelzig. Diváci: 115. Poločas: 2:0.

Hejtmánkovice – Babí 6:2
„Posbírali jsme zdravé lidi a šlo se hrát," říká s lehkou nadsázkou domácí hrající trenér Miroslav Harasevič a jedním dechem dodává. „Takovou marodku, co teď máme, tak za ty roky, co hraju fotbal, nepamatuju. Proti Babí musel do pole nastoupit i druhý gólman a další dva zranění hráči," dodává Harasevič. Přesto domácí začali utkání lépe a v 9. min. se po rohovém kopu ujímají vedení 1:0. V 17. min. však vidí sudí Pálka ruku domácího hráče ve vlastním pokutovém území a Babí z penalty srovnává na 1:1. O šest minut později už hosté po trefě Fidlera vedou – 1:2. V závěru první půle si zblízka prohlédl druhou žlutou kartu hostující Voborník a Babí čekala druhá půle v deseti. Krátce po změně stran domácí srovnávají krok, když Tomáš Martin vyrovnává na 2:2. V 66. min. si berou domácí vedení zpátky, zasloužil se o to zkušený Lorenc – 3:2. Za další čtyři minuty přidává čtvrtý gól Hejtmánkovic Hejcman a vzápětí se kope penalta i proti Babí a Čihák zvyšuje už na 5:2. Poslední slovo v zápase si bere domácí Lorenc, který v 88. min. uzavírá na konečných 6:2.
Fakta – branky: 9. Miroslav Harasevič, 49. Tomáš Martin, 66. a 88. Lukáš Lorenc, 70. Jiří Hejcman, 71. Vlastimil Čihák – 17. Aleš Voborník, 23. Tomáš Fidler. Rozhodčí: Martin Pálka – Marek Klečák. Diváci: 30. Poločas: 1:2.

Česká Skalice – Velké Poříčí B 2:1
Utkání hrané za nádherného podzimního počasí se po vyrovnané první půli zlomilo až minutu před koncem, kdy pokutový kop proměnil domácí Polomský.

Začátek zápasu patřil domácím, kteří šli do vedení už v 9. min. po Frintově trefě. Hosté se osmělili až ve 22. min., kdy srovnal sympaticky hrající Vietnamec v řadách hostů z Poříčí. Do druhé půle vstoupili aktivněji rovněž domácí, ale kýžený vítězný gól ne a ne přijít. Až v 89. min. fauloval netakticky hostující brankář Máslo skalického útočníka Nováka a byla z toho žlutá karta a penalta. Tíhu okamžiku unesl Josef Polomský, který střelou z desítky rozhodl o vítězi utkání.
Fakta – branky: Miloš Frinta, Josef Polomský z pen. – Van Son Nguyen. Rozhodčí: Martin Pálka. Diváci: 50. Poločas: 1:1.

Hejtmánkovice – Červený Kostelec B 1:1
Dohrávka 8. kola nabídla bojovné utkání s nasazením a spoustou šancí, které se divákům muselo líbit.
Úvod zápasu vyšel lépe hostujícímu týmu, který ve 25. min. otevírá skóre utkání – 0:1. Domácí se však nenechali zahanbit a po několika dalších šancích na obou stranách se ve 42. min. prosadil hlavičkující Marek Syrovátko – 1:1. Druhá půle se odvíjela v podobném duchu jen s tím rozdílem, že už nepadl žádný gól.
Fakta – branky: 42. Marek Syrovátko – 25. Kristián Čáp. Rozhodčí: Jakub Nymsa – Michal Vaníček, Jakub Franěk. Diváci: 60. Poločas: 1:1. (vo, mr)

1. Jaroměř B 12 12 0 0 54:18 36
2. Č. Kostelec B 12 8 2 2 54:23 26
3. Hejtmánkovice 12 7 3 2 49:26 24
4. Velká Jesenice 12 7 2 3 33:22 23
5. Babí 12 5 1 6 28:33 16
6. Meziměstí 12 5 1 6 30:38 16
7. Machov 12 4 3 5 24:29 15
8. Dolany 12 4 3 5 18:25 15