Jaroměř – Nová Paka 0:3 (0:1). Už ve 4. min. si domácí obránci špatně přihráli, míč jim sebral na pravém křídle Keszeg a jeho pokus skončil za Schejbalovými zády – 0:1. Jaroměř zahrozila ve 21. min., když Martin Michálek vypálil z dvaceti metrů a brankář Balatka jeho pokus s námahou vytlačil nad. Po rohovém kopu vrátil míč před branku Valeš, ale jeho centr prošel až do autu. Ve 26. min. založili hosté rychlý protiútok, Král poslal centr zleva před branku, ale Počtovu dorážku Schejbal vystihl.
Ve druhé půli zatlačila Jaroměř hosty na jejich půlku. V 56. min. poslal M. Michálek míč před branku, ale Valeš z malého vápna trefil pouze brankáře. V 60. min. trefil J. Michálek po Škodově rohu tyč. V 70. min. se hosté prosadili po levém křídle a prudký centr před branku usměrnil ve skluzu do sítě Nýdrle. Dvě minuty před koncem utkání přehráli hosté otevřenou obranu Jaroměře a Nýdrle pojistil vítězství – 0:3.

Černilov – Červený Kostelec 1:0 (1:0). Úvodní minuty byly vyrovnané, pak však hosté přestali na deset minut hrát, což rozhodlo. Domácí toho využili ke vstřelení jediné branky v utkání. Po zbytek zápasu byli hosté lepším týmem, ve druhé půli dokonce hráli proti deseti, jenže nedokázali proměnit ani ty nejvyloženější šance.

Náchod–Deštné B – Lhota pod Libčany 1:4 (1:2). Domácí nezačali nejlépe a už v 10. min. zahájil své galapředstavení hostující Bednář, který nadvakrát otevřel skóre utkání – 0:1. Domácí však dokázali rychle kontrovat a ve 12. min. po rychlém brejku Zinke podél vybíhajícího brankáře srovnal na 1:1. Pak převzali iniciativu domácí, jenže Umlauf i Nejman ve svých vyložených šancích pohořeli. V závěru poločasu tak přišel trest. Ve 43. min. Bednář obloučkem zpoza šestnáctky poslal hosty opět do vedení – 1:2.
Z druhého poločasu neuběhlo ani deset minut, když další hrubku domácí defenzivy trestal svou třetí brankou v utkání Bednář – 1:3. Tentýž hráč pak v 84. min. využil hrubku domácího brankáře Swaczyny a upravil na konečných 1:4.

Nový Hradec Králové – Česká Skalice 3:0 (2:0). Domácí nastoupili do utkání s větším odhodláním. Už po pětadvaceti minutách dostal Nový Hradec výhodu pokutového kopu, kterou využil. Přestože hosté odehráli bídný první poločas do kabin mohli jít pouze s jednobrankovou ztrátou. Bohužel jim utekl závěr poločasu, ve kterém ještě inkasovali.
Do druhé půle vstoupili hosté s větším odhodláním, nadechovali se k náporu, jenže v 52. min. chybovali na půli hřiště a domácí proměněným brejkem definitivně rozhodli – 3:0. Přestože měli Skaličtí ve druhé půli několik slibných příležitostí, na stavu se již nic nezměnilo.