Týniště – Broumov 3:0 (2:0). V bojovném utkání měli první větší příležitost hosté. V 16. min. Kuru z pravé strany centroval a Jaroš z voleje přestřelil branku. Ve 23. min. Mucha pálí zprava, ale míří nad. Pak ale už začali úřadovat domácí. Ve 25. min. po autu dostal míč do běhu Merganc a potvrdil své střelecké schopnosti – 1:0. O šest minut později se domácím podařilo přelstít broumovský ofsajd systém a po sólu upravovali na 2:0. Ve 34. min. zahrával Broumov roh, ale Mucha hlavičkoval těsně vedle tyče.

Druhý poločas začali svižněji domácí a po pěti minutách Merganc svou druhou trefou v utkání upravuje na 3:0. Hosté mohli korigovat v samém závěru, kdy se jim podařila pěkná kombinační akce, jenže Jaroš v zakončení selhal.

Jan Klicnar, trenér Broumova: „Snažili jsme se, ale domácí byli lepší. Výsledek je až moc krutý. Myslím, že jsme špatný dojem nezanechali."

Sestava Broumova: Dvořáček – Beran, Štejnar, Michálek, Semerák – Wilke, Němeček (73. Svoboda), Kuru (79. Gago), Šimon (64. Brutovský) – Jaroš, Mucha (58. Soumar).

Jaroměř – Libčany 4:5 (3:1). Utkání začala lépe Jaroměř. Ve 4. min. Škoda utekl obránci a nacentroval před branku, kde ve skluzu Exnar trefil tyč.  Ve 24. min. ztratil u rohového praporku balón Rejchrt, čehož využil Jelínek – 0:1. Ve 34. min. Diviš překopl obranu hostů, tam si zaběhl Exnar a skóroval – 1:1. Ve 39. min. zahrávali hosté roh, domácí však podnikli rychlý protiútok a po ose Hrobský – Kořínek – Diviš skórovali – 2:1. Dvě minuty před přestávkou Škoda obehrál housličkami Kociána a prostřelil svým stým gólem v krajském přeboru Tošovského v brance Libčan – 3:1.

Ve druhém poločase se oba týmy nestačily ani rozkoukat a Jelínek snižuje na 3:2. Domácí však zabrali a v 55. min. přihrál Škoda Kořínkovi, který domácím vrátil dvougólový náskok – 4:2. V 66. min. navíc vsítil Diviš pátý gól domácích, který však nebyl po sporný ofsajd uznán. V 68. min. hostující Friedl zacentroval zprava a Svoboda si srazil nešťastně balón do vlastní sítě – 4:3. V tuto chvíli hosté vycítili šanci a domácí znervózněli. V 75. min. vybojoval Friedl zdánlivě ztracený míč a z velikého úhlu prostřelil Klofandu – 4:4. Deset minut před koncem byl po druhé žluté kartě vyloučen domácí Rejchrt. Přesilovku Libčany zužitkovaly v poslední minutě, kdy se se štěstím prosadil Ujec – 4:5.

Miloš Exnar, trenér Jaroměře: „Dvakrát jsme v zápase promarnili dvoubrankové vedení a soupeř nás za to zákonitě v poslední minutě potrestal. Poslední dvacetiminutovku jsme vůbec nezvládli, když jsme nedokázali reagovat na zvýšenou aktivitu hostů. V samém závěru utkání se žádný ze soupeřů nechtěl smířit s remízou a i přes šance na obou stranách nakonec smutníme my."

Sestava Jaroměře: Klofanda – Rosuschan, Svoboda, Hrobský, Rejchrt – Čenovský (46. Holub), Böhm (67. Ruprich) – Škoda, Kořínek, Exnar (78. Ulrych) – Diviš.

Červený Kostelec – Olympia HK 1:2 (0:2). První poločas vyzněl pro hostující mužstvo, které se také zaslouženě ujalo dvoubrankového vedení. Už v 8. min. se prosadil Hůlka a po čtvrt hodině hry to bylo po vlastní brance Škody – 0:2.

Po změně stran domácí trochu upravili styl hry a na jejich projevu to bylo hned znát. V 63. min. hostující Haupt zatáhl ve vápně za záchrannou brzdu, dostal druhou žlutou a šel do sprch. Nařízený pokutový kop David Hlava proměnil ve snížení na konečných 1:2.

Petr Zieris, trenér Červeného Kostelce: „V prvním poločase jsme měli několik dobrých akcí, které se nám ale nepodařilo dotáhnout do konce, přesto musím uznat, že soupeř byl lepší. Ve druhém poločase jsme to trochu upravili, byli jsme lepším týmem a možná by nám i ten bod slušel, ale bohužel. Soupeř byl kvalitní a gratuluji mu k vítězství, my se musíme soustředit na další zápasy."

Sestava Červeného Kostelce: Švejdar – Škoda, Bárta, Kováčik, D. Hlava – L. Hlava, Koval, Hypius, Trudič (59. Čáp) – Martínek, Vlček.
Další výsledky: Slavia HK – Chlumec 2:0, Kratonohy – Hořice 1:0, Jičín – Dobruška 3:0, Rychnov –  Úpice 3:1, N. Bydžov – Lázně Bělohrad 2:1.

Police nad Metují – Dvůr Králové B 1:4 (1:1). Domácí začali aktivněji. Po pěkné kolmici Seidlmana šel sám na branku Klapkovský, byl faulován a sám nařízený pokutový kop proměnil – 1:0. Během dalších dvaceti minut si domácí vypracovali další tři tutovky, které ale nedokázali proměnit. Hosté se v Polici představili jako rychlý celek, který předčil domácí v kombinaci. Vyrovnat se Dvoru podařilo minutu před přestávkou po polickém zaváhání a špatném pokrytí standardní situace.

Také vstup do druhé půle měli domácí lepší, jenže Jandík vyloženou šanci zahodil a z následného protiútoku mohli jít do vedení hosté. Přečíslení čtyř na jednoho ale nedokázali proměnit. Mrzet je to ale nemuselo, protože se v dalším průběhu utkání začala stále více na domácích projevovat nervozita, když špatnou kombinační hrou dovolili hostům rychlé protiútoky a ti je dokázali proměnit v další tři góly.

Jan Ticháček, sekretář oddílu Police nad Metují: „Rozdíl byl v koncovce, protože jsme v první půli mohli klidně vést 3:0. Ve druhém poločasu hosté svou rychlostí a kombinací dokázali své šance proměnit."

Sestava Police nad Metují: Kučera – Šnábl, Pavlů, Pášma, Kollert (64. Sivak) – Schubert (79. Hauschke), Panny, Mucha (85. Hejnyš), Seidlman (46. Pataki) – Jandík, Klapkovský.

Vysoká nad Labem – Nové Město nad Metují 2:1 (2:0). Utkání začalo pro hosty relativně dobře. Ve 2. min. se k míči dostal Sedláček a jeho střelu z dvaceti metrů Menšl v brance domácích s námahou vytlačil na roh. Ve 4. min. však novoměstská obrana zazmatkovala a Podlipný poslal domácí do vedení – 1:0. Ve 14. min. nechala hostující obrana ve vápně volného Starého, a ten pohodlně zvýšil vedení domácích na 2:0. Ve 20. min. vyhrál ve vápně hlavičkový souboj Voráček, ale jeho ránu zastavilo břevno. O devět minut později střela Lelka olízla tyč domácí branky. Ve 45. min. se po chybě novoměstské obrany dostal do gólové šance Podlipný, ale Bohušku nepřekonal.

V úvodu druhého poločasu svitla hostům naděje na zvrat. Ve 47. min. se v souboji s brankářem prosadil Sedláček a snížil na 2:1. V dalších minutách začali domácí trochu uvadat a iniciativu převzali hosté. Do gólových šancí se však nedostávali. Tlak hostů v samém závěru utkání přinesl dvě gólové šance Sedláčka, ty však zůstaly nevyužity, a tak se z vítězství radovali domácí.

Miloš Killar, trenér Nového Města nad Metují: „Domácí nám hned v úvodu udělili lekci z produktivity, když jejich první dvě střely skončily v naší síti. Téměř celý první poločas udávali tempo hry, projevila se zkušenost většiny hráčů Vysoké a my jen těžko hledali recept na jejich kvalitní kombinace. S přibývajícím časem jsme převzali iniciativu my, stačilo to však pouze na zkorigování výsledku, ze závěrečného tlaku jsme už vyrovnat nedokázali."

Sestava N. Města: Bohuška – Mervart (46. Vávra), T. Zákravský, Vít, L. Zákravský – Koza (63. Maur), Nejman, Lelek, Srubjan (73. Růžička) – Sedláček, Voráček.

Další výsledky: Ohnišov – Vrchlabí 1:3, Bílá Třemešná – Roudnice 2:2, Kostelec nad Orlicí – Častolovice 1:2, Kunčice – Stará Paka 0:1, Třebechovice – Nový HK 2:0, Třebeš – Černilov 3:1. (jl, mr, zm)