Sokol Krčín – TJ Všenice 20:17 (9:8).

Sobotní utkání s posledním celkem tabulky bylo v úvodu vyrovnané – 13. min. 3:3, ale postupně se začali prosazovat domácí hráči, kteří ve 20. min. vedli 8:5. Závěr prvního poločasu patřil hostům, když v poslední minutě z trestného hodu snížili na 9:8. Ve druhém poločase hráči Krčína zvýšili vedení na 15:10 v 11. min. a tento náskok postupně udržovali až do konce. Většinu tohoto utkání odehrál útok „mladých“ (Samek, Marek, Václavek) a nejvíce se dařilo Pavlu Samkovi, který vstřelil 13 branek. Utkání řídil Otto Schmidt.

Sestava a branky Krčína: Chmelík, Kalivoda – Červinka, Leugner, Mikolášek, Prouza – Samek (13), Marek (3), Pavlík (2), Zimla, Václavek (1), Ulrych.
Další výsledky: Stará Huť – Příchovice 19:17 (8:10); Nýřany – Žeravice 16:16 (7:8); Tymákov – Brno 13:18 (7:9); Plzeň Újezd – Svinov 24:19 (10:11); Stupno – Studénka 17:12 (8:5).

Sokol Krčín – TJ Příchovice 15:12 (9:5).

Nedělní utkání bylo až do 11. min. vyrovnané - 2:2, potom domácí šňůrou tří branek odskočili na 5:2 a tento náskok udržovali až do konce prvního poločasu. Hned v úvodu druhého poločasu hráči Krčína zvýšili na 11:5 a ve 14. min. byl stav 14:8. Do konce utkání se už ale domácí útočníci prosadili pouze jednou a hosté snížili na 15:12. Dobrý výkon předvedla obrana domácích. Utkání řídil František Šajtar.
Sestava a branky Krčína: Chmelík, Kalivoda – Červinka, Šefc, Mikolášek, Prouza – Zimla (6), Ulrych (3), Samek (3), Leugner (2), Václavek (1), Marek.

Další výsledky: Stará Huť – Všenice 18:13 (12:11); Nýřany – Brno 26:24 (12:16); Tymákov – Žeravice 12:14 (3:7); Plzeň Újezd – Studénka 21:17 (12:4); Stupno – Svinov 25:21(12:10).

Po základní části přichází nadstavbová část, play-off, kde se hráči Krčína utkají s družstvem Sokola Stupno. S tímto soupeřem mají v letošním ročníku vyrovnanou bilanci: doma 18:18 a venku 13:13. V sobotu 2. června se hraje ve Stupně a v neděli 3. června od 11.00 hodin v Krčíně.
Čtvrtfinálové dvojice play – off I. ligy mužů (2. a 3. června): SK Žeravice – 1. NH Brno; 1. NH Brno – SK Žeravice; SK Studénka – TJ DIOSS Nýřany ; TJ DIOSS Nýřany – SK Studénka; Sokol Stupno – Sokol Krčín; Sokol Krčín – Sokol Stupno; TJ Plzeň/Újezd – TJ Stará Huť; TJ Stará Huť – TJ Plzeň/Újezd.