Hronov – České Meziříčí 2:0 (1:0). Začátek první půle byl oboustranně opatrný, vedení se domácí ujali ve 12. min. po Kalašově přesné přízemní střele z 25 metrů. Hosté si po patnácti minutách získali územní převahu, v 16. min. musel poprvé vážněji zasahovat domácí brankář Lokvenc, který vyrazil střelu z úhlu. Další šance hostů přišla ve 21. min., když jejich přímý volný kop skončil na břevně. Po půl hodině se ve velkém vápně výborně uvolnil Kubín, ale nastřelil pouze brankáře a dorážku Víta vykopl obránce hostí z prázdné branky. Z následného protiútoku na poslední chvíli zachraňoval Puraš. Druhý poločas domácí diktovali tempo hry a hosty prakticky nepustili do žádné příležitosti. V 55. min. Lukášek hlavou po přesné Polomského přihrávce z bezprostřední blízkosti přestřelil prázdnou branku. Deset minut nato po samostatné akci upravil Kubín na konečných 2:0. Na stavu již nic nezměnily ani další dvě vyložené šance domácích v závěru zápasu.

Branky Hronova: Kubín 2.
Sestava Hronova: Lokvenc – Ansorge, Rubeš, M. Puraš, šmíd – Divíšek (49. Renfus), Lukášek, Klabník (70. P. Puraš), Polomský – Marek Vít, Kubín.