So, 17.00: FK Náchod (9. místo, 29 bodů) – FK Jiskra Mšeno-Jablonec nad Nisou (3. místo, 40 bodů)
Nedělní porážku na půdě Pěnčína-Turnova komentoval náchodský trenér Jiří Kuneš  slovy: „Fotbalově jsme dole, herně se nám vůbec nedaří a čím více chceme, tím více kazíme. Ale tak to je, a to nejen ve fotbalovém životě, někdy jsi dole a někdy nahoře. Kluci ale chtějí, při tréninku makají a věřím, že se to otočí a všem, i sami sobě, ukážeme, že fotbal hrát umíme." Hodnocení zítřejšího zápasu však už může být úplně jiné.
Do Bělovsi totiž přijede celek, který disponuje mladým kádrem, lze tedy s velkou pravděpodobností očekávat, že bude k vidění ofenzivní střetnutí, což by mohlo domácím vyhovovat. Mužstvo Mšena je zatím remízovým králem celé soutěže, body si v letošní sezoně dělilo hned v sedmi případech, naposledy v minulém kole ve šlágru s druhou Kutnou Horou (1:1).
„Ze vše soupeřů na mě Mšeno udělalo největší dojem, mám ho zařazený jako nejlepší tým Divize C," říká otevřeně náchodský trenér. A čím ho soupeř na podzim tak okouzlil? „Dalo by se říct, že vším. Hrál důrazný, rychlý, jednoduchý kombinační fotbal. Disponuje mladým kádrem, který je doplňován jabloneckou juniorkou," vyjmenovává klady soupeře náchodský trenér. I přesto náchodským fanouškům slibuje: „Rozhodně chceme předvést dobrý výkon a získat body.
Drobnou komplikací na tomto cíli by mohl být fakt, že Náchod možná nebude moci nastoupit v úplně nejsilnějším složení. „Otazník visí nad Lukášem Hubičkou a Davidem Kuťákem," vyjmenovává možné absentéry náchodský trenér. (mr)