Jaroměř B – Velichovky 6:1
Domácí si oslavy spojené s předáním poháru pro vítěze přeboru z rukou předsedy VV OFS Náchod Petra Vítka nepokazili a v prestižním derby nedali Velichovkám žádnou šanci.
Fakta – branky: 24. Škoda, 27. a 54. Vít, 29. Ulrych, 43. a 47. Častvaj – 41. Karel. Rozhodčí: Vaníček – Gieci, Tůma. ŽK: 1:1. Diváci: 140. Poločas: 4:1.

Machov – Mezilesí 5:1
Domácí nepřipustili jakékoliv spekulace a o svém vítězství rozhodli už v prvním poločase. Gólový účet otevřel v 18. min. L. Kubeček, který se podruhé v zápase trefil pět minut před přestávkou. Před jeho druhým gólem se ještě do sítě Mezilesí trefili Zima se Šolínem. Po změně stran se už utkání v podstatě jen v poklidu dohrávalo.
Fakta – branky: 18. a 40. L. Kubeček, 25. Zima, 32. Šolín, 61. Teichman – 74. Maixner. Rozhodčí: Saučuk. ŽK: 3:2. Diváci: 30. Poločas: 4:0.

Teplice nad Metují – Broumov B 3:2
Důležitý krok k záchraně udělali v sobotním odpoledni fotbalisté Teplic nad Metují, kteří v přímém záchranářském utkání udolali broumovskou rezervu. Poprvé se skóre zápasu měnilo už ve 13. min., kdy sudí Vaníček nařídil proti Broumovu pokutový kop, který Kuchta proměnil – 1:0. Po inkasované brance se však paradoxně probudil Broumov, který převzal iniciativu, jenže do poločasu domácí těsné vedení uhájili. Po hodině hry to bylo s domácími ještě veselejší, to po brejku upravil na 2:0 Otta. Hosté z Broumova to však nezabalili a v 77. min. je vrátil do hry Michálek. Vítr z plachet však vzal Broumovu hned v následující minutě Řeháček – 3:1. V 90. min. sice hostující Lehotský snížil opět na rozdíl jediné branky, jenže více už Broumov v Teplicích nestihl.
Fakta – branky: 13. Kuchta, 60. Otta, 78. Řeháček – 77. Michálek, 90. Lehotský. Rozhodčí: Vaníček. ŽK: 1:2. Diváci: 60. Poločas: 1:0.

Babí – Hejtmánkovice 2:0
„V první půli vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. Zatímco my jsme dvě proměnili, soupeř nedal žádnou. Po změně stran jsme drželi míč a výsledek si hlídali," řekl k utkání domácí trenér Petr Liška.
Fakta – branky: 5. a 43. Schrötter. Rozhodčí: Bárta – Lokvenc, Klečák. ŽK: 2:0. Diváci: 25. Poločas: 2:0.

Dolany – Velká Jesenice 2:3
Domácí odehráli prvních pět minut v deseti a toho hosté využili. Nejprve proměnil Hlávko kolmici za obranu Dolan a poté přidal druhý jesenický gól po rohovém kopu – 0:2. Ve 25. min. se prokombinovali středem hřiště Tokár s Kašajíkem a prvně jmenovaný snížil na 1:2. Ve 43. min. vybojoval míč domácí Kejzlar, přehodil vybíhajícího gólmana, před brankovou čárou ještě stihl hostující stoper lobovaný míč vykopnout, avšak na dorážku Semanišina byl již krátký – 2:2. Hosté si vzali vedení zpět v 63. min., kdy se po rohovém kopu prosadil Marel – 2:3. I přes velkou snahu domácích se už skóre do konce zápasu nezměnilo.
Fakta – branky: 25. Kašajík, 43. Semanišin – 3. a 8. Hlávko, 63. Marel. Rozhodčí: Franěk. ŽK: 2:0. Diváci: 60. Poločas: 2:2.

Meziměstí – Červený Kostelec B 6:2
Hosté dorazili k utkání v deseti, což domácím notně ulehčilo úlohu. Skóre zápasu se poprvé měnilo v 6. min. po gólu Šolce – 1:0. Ve 12. min. utekli hostující obraně Šolc s Bouškou a druhý jmenovaný zvyšoval na 2:0. Už na 3:0 upravoval ve 23. min. střelou z pětadvaceti metrů Šprinc. O pět minut později rozhodčí neuznali Kostelci kvůli ofsajdu gól. Kostelečtí se ale přece jen dočkali. Střelu hostujícího útočníka ještě gólman Čížek vyrazil, na dorážku Drahovzala byl ale krátký – 3:1. Deset minut před přestávkou zvyšoval Šolc už na 4:1. Pátý gól dali domácí po změně stran díky důraznému Bouškovi – 5:1. Tenisové skóre dostal výsledek po hodině hry, poslední slovo však měli Kostelečtí, kteří v 89. min. upravovali Jankem na konečných 6:2.
Fakta – branky: 6., 36. a 58. Šolc, 12. a 52. Bouška, 23. Šprinc – 33. Drahovzal, 89. Janko. Rozhodčí: Nymsa – Vančák. ŽK: bez karet. Diváci: 41. Poločas: 4:1.

Velké Poříčí B – Česká Skalice 4:2
Po čtvrt hodině hry se domácí Dobýval protáhl mezi dvěma hráči, byl ve vápně sražen a Hanzl penaltu proměnil – 1:0. O deset minut později ale Valeš srovnal na 1:1. Ve 42. min. hostující Pšenička otočil na 1:2. Těsně před přestávkou však zahráli Skaličtí ve vápně rukou a Hanzl další proměněnou penaltou srovnal na 2:2. To neunesl brankář hostů Jakl, zakopl míč a dostal druhou žlutou kartu. Nervy na uzdě vzápětí neudržel ani jeho spoluhráč Rýdlo, který jde rovněž do sprch. Výhodu dvou mužů v poli využili domácí až v 80. min., kdy Hurdálek upravuje na 3:2. V 85. min. uzavřel na konečných 4:2 Vít.
Fakta – branky: 17. a 44. Hanzl, 80. Hurdálek, 85. Vít – 25. Valeš, 42. Pšenička. Rozhodčí: Škoda – Franěk, Čejchan. ŽK: 1:3. ČK: 0:2 (45. Jakl a 45. Rýdlo). Diváci: 101. Poločas: 2:2. (vo, mr)

1. Jaroměř B 25 21 2 2  110:39 65
2. Č. Kostelec B 25 17 3 5 82:44 54
3. Hejtmánkovice 25 15 4 6 79:47 49
4. V. Jesenice 25 15 3 7 66:55 48
5. Babí 25 14 1 10 71:51 43
6. Machov 25 11 5 9 61:57 38
7. Meziměstí 25 12 1 12 65:70 37
8. Č. Skalice 25 9 3 13 57:55 30