MACHOV – MEZILESÍ 2:3

Odhodlaněji vstoupili do utkání domácí, kteří v 10. minutě nastřelili L. Kubečkem tyč. O pět minut později už byl autor předchozí střely přesnější. Dlouhý pas Štantejského našel právě nabíhajícího L. Kubečka a ten už nezaváhal – 1:0. Vedení ale Machovským dlouho nevydrželo. Ve 20. minutě vystřelil z hranice šestnáctky Novák a bylo srovnáno – 1:1. V čem byli domácí lepší, bylo trefování brankové konstrukce. Po rohovém kopu se Svatošova hlavička odrazila od břevna na čáru a prakticky totožná situace se opakovala o chvíli později při hlavičce Středy. Po změně stran to začali hosté trestat. V 52. minutě nedorozumění domácí obrany využil Vaněk – 1:2. Stejný hráč v 59. minutě vystihl malou domů a bylo to 1:3. A aby té smůly pro domácí nebylo dost, trefil L. Kubeček počtvrté břevno. V 73. minutě domácí aktivním presinkem donutili hosty k chybě, čehož využil L. Kubeček ke snížení na konečných – 2:3.

Fakta – branky: 15. a 73. L. Kubeček – 20. Novák, 52. a 59. Vaněk. Rozhodčí: Saučuk – Franěk. ŽK: 3:1. ČK: 1:0 (87. Tichý). Diváci: 30. Poločas: 1:1.

HEJTMÁNKOVICE – ZÁBRODÍ 1:0

„Během prvních deseti minut jsme nedali čtyři loženky, a to se s námi bohužel táhlo celý zápas. Prostě nám to tam nepadalo, soupeře jsme ale na druhou stranu k ničemu nepustili, takže jsme to měli prakticky pod kontrolou. Byl to zápas blbec a jediné, co nás může těšit, jsou tři body,“ řekl k hubené výhře favorita domácí hrající trenér Miroslav Harasevič.

Fakta – branka: 22. Bureš. Rozhodčí: Bogdan – D. Holbík. ŽK: 1:2. Diváci: 50. Poločas: 1:0.

DOLANY – VELKÉ POŘÍČÍ B 2:2

Domácí doplatili na neproměňování i těch nejvyloženějších šancí. Hubený poločasový náskok hosté brzy smazali a dokonce se jim podařilo skóre otočit. Spravedlivou dělbu bodů tak zachraňoval v úplném závěru domácí Karel, který hlavou překonal dobře chytajícího Jansu v brance poříčské rezervy.

Fakta – branky: 39. Tokar z pen., 89. Karel – 53. a 63. Gois. Rozhodčí: Bouz. ŽK: 1:1. Diváci: 35. Poločas: 1:0.

TEPLICE NAD METUJÍ – STÁRKOV 2:2

Domácí favorit prohospodařil proti Stárkovu první poločas, v němž byli hostující fotbalisté lepší a zaslouženě šli po gólech Schreibera z 5. a Tobiáše z 29. minuty do dvoubrankového vedení. Domácím se ale podařilo těsně před odchodem do kabin snížit a hned zkraje druhé půle vyrovnat na 2:2. Druhý poločas patřil domácím, kteří mohli několikrát překlopit zápas na druhou stranu. To se ale nestalo, a tak se body dělily.

Fakta – branky: 45. Š. Kalaš z pen., 46. Fichtner – 5. Schreiber, 29. Tobiáš z pen. Rozhodčí: Hampl – Vlk. ŽK: 1:1. Diváci: 65. Poločas: 1:2.

MEZIMĚSTÍ – VELICHOVKY 3:0

Utkání začalo podle domácích not. Do první velké šance se dostal domácí Smrček, když prošel až před brankáře, jenže nepochopitelně přestřelil branku. Další velkou šanci spálil Smrček ve 34. minutě, když opět zblízka překopl branku. Pět minut před přestávkou tak mohl přijít trest. Hosté šli sami na domácího brankáře, ten však hokejovým rozklekem šanci Velichovek zmařil. Bezbrankové skóre se měnilo až zkraje druhé půle. Ve 49. minutě se uvolnil Krejčí, prošel obranou Velichovek a nedal brankáři šanci – 1:0. Pojistku mohli přidat domácí čtvrt hodiny před koncem, jenže Mucha mířil vedle a podobně naložil se svou šancí vzápětí i Krejčí. Pomoc tak nabídl hostující brankář, jehož špatnou rozehrávku trestal Šprinc – 2:0. Na konečných 3:0 upravoval po akci Krejčího zakončující Smrček.

Fakta – branky: 49. Krejčí, 76. Šprinc, 84. Smrček. Rozhodčí: Tůma – Vacek. ŽK: 3:3. Diváci: 95. Poločas: 0:0.

ČERVENÝ KOSTELEC B – VELKÁ JESENICE 4:2

Souboj celků z horních pater tabulky začali lépe domácí, kteří se ve 12. minutě ujali vedení 1:0. Zápas pak kostelecká rezerva rozhodla hned zkraje druhé půle, kdy brankami z 50 a 55. minuty odskočila na 3:0. Jesenice sice po hodině hry snížila, jenže v 70. minutě vrátil domácím tříbrankové vedení Marek – 4:1. Na konečných 4:2 korigovali hosté deset minut před koncem.

Fakta – branky: 12. Malina, 50. a 70. Marek, 55. Barták – 60. a 80. Krčil. Rozhodčí: P. Holbík – Tůma, D. Holbík. ŽK: 1:1. Diváci: 40. Poločas: 1:0.

HRONOV – BABÍ 3:3

Domácí začali velmi dobře, vytvořili si řadu šancí, ale proměnili pouze tu ze 26. minuty – 1:0. Hosté však o deset minut později po ojedinělé akci srovnali na poločasových 1:1. Ve druhé půli byli na začátku lepší hosté, ale do vedení šli v 73. minutě domácí – 2:1. O dvě minuty později si vybral po přímém kopu slabší chvilku domácí brankář a bylo srovnáno – 2:2. V 82. minutě si však vzal Hronov vedení opět zpátky, ale odpověď Babí byla znovu rychlá. V 85. minutě hosté potrestali chybu celé domácí obrany a srovnali na konečných 3:3.

Fakta – branky: 26. Pylyp, 73. Puraš, 82. Valtera – 35. Grabowski, 75. Balek, 85. Hátaš. Rozhodčí: Bareš – D. Holbík. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 1:1.

DOHRÁVKY

VELKÉ POŘÍČÍ B – TEPLICE NAD METUJÍ 3:1

Fakta – branky: 15. Berger, 30. Vít, 90. Gois – 13. Š. Kalaš. Rozhodčí: Škoda – Vlk. ŽK: 2:3. Diváci: 60. Poločas: 2:1.

VELICHOVKY – DOLANY 4:1

Fakta – branky: 11. Dyrc, 62. Karel, 74. Runkas, 90. Kašpar – 43. Tokar. Rozhodčí: Saučuk – Hampl, Bogdan. ŽK: 5:3. Diváci: 50. Poločas: 1:1.

  1. Hejtmánkovice 9 7 1 1 37:15 22
  2. Babí 9 5 3 1 25:12 18
  3. Hronov 9 5 2 2 39:22 17
  4. Č. Kostelec B 9 5 1 3 21:15 16
  5. Meziměstí 8 4 3 1 21:12 15
  6. Teplice n. Met. 9 4 2 3 23:22 14
  7. Velichovky 9 4 2 3 12:12 14
  8. Velké Poříčí B 8 3 4 1 20:10 13