Zatímco Hejtmánkovicím však už o víkendu prakticky o nic nešlo, Hronovu a Meziměstí šlo o druhé místo. A na tom se po vzájemném zápase usídlilo Meziměstí, jež vyhrálo v Hronově. Také na opačném pólu tabulky se bojovalo o cenné body. V souboji dvou posledních celků byli šťastnější domácí hráči ze Zábrodí.

VELICHOVKY – MEZILESÍ 3:2
Domácí vstoupili do zápasu aktivně a odměnou jim byl v 8. minutě vedoucí gól Mar. Novotného – 1:0. Pak si však vzali slovo hosté, přes svou aktivitu ale vyrovnat nedokázali. A tak opět udeřilo na druhé straně, když se těsně před poločasem prosadil podruhé v utkání Mar. Novotný – 2:0. Ve druhém poločase to dlouho vypadlo na klidný průběh, o to víc, když navíc Karel přidal hned po přestávce třetí branku Velichovek. Jenže od 70. minuty domácí polevili a snaživí hosté během pěti minut dvěma góly šikovného Vaňka snížili na 3:2. To domácí opět probudilo a zbytek zápasu odehráli zodpovědněji a co nejdále od své branky.

Fakta – branky: 8. a 44. Ma. Novotný, 49. Karel – 71. a 75. Vaněk. Rozhodčí: Tůma – Prušinovský. ŽK: 3:0. Diváci: 65. Poločas: 2:0.

DOLANY – HEJTMÁNKOVICE 4:3
V předposledním kole si Dolany vyšláply na už jistého vítěze soutěže.
S chutí hrající domácí zaskočili lídra a s domácími fanoušky se rozloučili výhrou. Dolany začaly aktivně, ale první branka padla až v době, kdy se hra vyrovnala. V 19. minutě se fantasticky trefil kapitán Kopecký a poslal Dolany do vedení 1:0. Do poločasu navýšil náskok domácích Ersin Ameti po centru Záliše. Po změně stran to byl opět Ameti, který zvyšoval už na 3:0. Jenže hosté to nezabalili a z rohového kopu v 70. minutě snížili Huškem – 3:1. Do střelecké formy se však v sobotu vyspal Ameti, jemuž hattrick doslova daroval hostující brankář – 4:1. Drtivý závěr Hejtmánkovic stačil už jen na snížení na konečných 4:3.

Fakta – branky: 19. Kopecký, 37., 49. a 76. Ameti – 70. a 82. Hušek, 90. Jirman. Rozhodčí: Bareš – Franěk, Ježek. ŽK: bez karet. Diváci: 60. Poločas: 2:0.

ZÁBRODÍ – STÁRKOV 3:2
Zápas o Černého Petra se hrál na Zábrodí a hosté si v něm vybrali pořádnou kupu smůly. Na vedoucí branku utkání se dlouho nečekalo, bezbrankovým stavem pohnul už po dvanácti minutách hry domácí Malinský – 1:0. Jásot domácích hráčů i jejich příznivců však ještě ani neustal a hostující Tobiáš vrátil zápasu rovnovážný stav. Pět minut před přestávkou si však vzali domácí fotbalisté vedení zpátky, a to za notné pomoci soupeře – 2:1. Stárkov však dokázal ještě jednou zápas zdramatizovat, těsně před odchodem do kabin srovnával na poločasových 2:2 Kylar. Rozhodnutí přišlo v 52. minutě, kdy si hosté ze Stárkova dali druhý vlastní gól, který byl nakonec rozhodující – 3:2.
Fakta – branky: 12. Malinský, 40. a 52. vlastní – 14. Tobiáš, 44. Kylar. Rozhodčí: Bárta – Přibyl, Bogdan. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Poločas: 2:1.

BABÍ – TEPLICE NAD METUJÍ 4:0
Domácí se v posledních týdnech trápili, a tak se čekalo, co předvedou proti Teplicím. A Babí tentokrát nastavilo přívětivější tvář. O osudu utkání rozhodl prakticky přelom poločasů. V závěru toho prvního poslal domácí do vedení Kozák a v začátku půle druhé zvyšoval na 2:0 Umlauf. Oba střelci úvodních branek se hostům připomněli v zápase ještě jednou. Kozák přidal svůj druhý brankový úspěch v 66. minutě a Umlauf ho napodobil o tři minuty později – 4:0.

Fakta – branky: 45. a 66. Kozák, 51. a 69. Umlauf. Rozhodčí: Hampl – Prokeš. ŽK: 0:1. Diváci: 40. Poločas: 1:0.

HRONOV – MEZIMĚSTÍ 1:3
Přímý souboj o druhé místo byl k vidění v Hronově, kde začali podstatně lépe hosté z Meziměstí. Ti šli už po dvou minutách hry do vedení, když se trefil Mucha – 0:1. Náskok hostů navíc deset minut před přestávkou navýšil opět Mucha a krátce po změně stran zvyšoval už na 0:3 Kubeček. Jiskru hronovské naděje vykřesal v 70. minutě Pylyp, více však už domácí nestihli.

Fakta – branky: 70. Pylyp – 2. a 34. Mucha, 57. Kubeček. Rozhodčí: Krejska – Riabec, Melichar. ŽK: 3:3. Diváci: 60. Poločas: 0:2.

VELKÉ POŘÍČÍ – ČERVENÝ KOSTELEC B 6:0
Od začátku utkání byli domácí lepším týmem. První branka ale přišla až ve 34. minutě po samostatné akci Hurdálka – 1:0. Do druhé půle domácí trenér prostřídal a krátce poté upravoval dvěma slepenými góly na 3:0 Danihel. Přestože se Kostelec v obraně snažil, neubránil se dalším dvěma slepeným trefám, které zaznamenali v 78. a 79. minutě Zelený s Lelkem. Gólový účet uzavřel v 90. minutě Vít – 6:0. Jedinou šancí hostí byl pokutový kop, který však domácí Máslo kryl.

Fakta – branky: 34. Hurdálek, 57. a 60. Danihel, 78. Zelený, 79. Lelek, 90. Vít. Rozhodčí: Vacek – Tůma, Pálka. ŽK: bez karet. Diváci: 100. Poločas: 1:0.

VELKÁ JESENICE – MACHOV 4:1
Nejdříve se v utkání osmělili hosté poté, co v 16. minutě nastřelili tyč jesenické branky. O chvíli později na druhé straně domácí Slabý nevyužil dobrou příležitost ke skórování. První branka, a to do sítě hostí, padla po půl hodině hry po rychlém brejku a pěkné křížné přihrávce pokutovým územím k Paďourovi, jemuž stačilo nastavit pouze nohu – 1:0. Hosté vyrovnali o sedm minut později. Tvrdou ranou do rohu domácí branky se prosadil Zima – 1:1. Pět minut před přestávkou vrátil domácím vedení Kožený, který po samostatné akci prostřelil Krále v brance hostí – 2:1. Nejhezčí moment utkání se naskytl divákům ve 42. minutě, kdy po dlouhém autu Paďour přes hlavu zvýšil na poločasových 3:1. Na další gól si museli diváci počkat až do závěru utkání. V 83. minutě Paďour ideálně přihrál Koženému, který upravil skóre na konečných 4:1.

Fakta – branky: 28. a 42. Paďour, 40. a 83. Kožený – 36. Zima. Rozhodčí: Vaníček – Bareš. ŽK: 1:1. Diváci: 118. Poločas: 3:1. (vo, mr, dop)

  1. Hejtmánkovice 25 20 1 4 93:38 61
  2. Meziměstí 25 17 6 2 79:32 57
  3. Hronov 25 17 3 5 100:45 54
  4. Velichovky 25 12 4 9 46:43 40
  5. Velké Poříčí B 25 10 7 8 55:39 37
  6. Červ. Kostelec B 25 11 4 10 60:64 37
  7. Babí 25 10 6 9 48:45 36
  8. Teplice n. Met. 25 10 4 11 63:62 34