KRAJSKÝ PŘEBOR

RMSK Cidlina – Broumov 2:1
Miroslav Harasevič, trenér Broumova: „Z pohledu fotbalu se mi to hodnotí dobře, protože to byl náš asi nejlepší zápas. Domácí jsme jasně přehrávali, jenže jsme udělali dvě chyby, ze kterých nás soupeř potrestal. Je to takové sladko-hořké. S předvedenou hrou jsem byl stoprocentně spokojený, jenže body nám to nepřineslo a při vývoji ostatních zápasů se naše situace ještě zkomplikovala."

Kratonohy – Nové Město nad Metují 1:0
Jan Hubka, trenér Nového Města nad Metují: „Do utkání jsme vstoupili dobře a v prvních pěti minutách jsme hráli se Sokolem vyrovnanou partii, bohužel jsme opět po našem nedůrazu soupeři umožnili vstřelit první gól a pak jsme přežili náznaky jejich akcí. Od 20. minuty jsme byli domácím více než vyrovnaným soupeřem, ale bohužel nám chybí důraz v obranném i v útočném pásmu, kdyby tomu tak nebylo, neodjížděli bychom s prázdnou. Postrádáme střelce, který by byl schopen přetavit naši dobrou hru do gólového zakončení. Myslím si, že utkání patřilo mezi to lepší, co lze vidět a muselo se líbit i divákům. Klukům bych chtěl poděkovat za předvedenou hru a že jsme se vrátili po minulém kole ke hře, kterou bychom se chtěli prezentovat i do budoucna."

Libčany – Jaroměř 3:2
Miloš Exnar, trenér Jaroměře: „Dnešní zápas rozhodly individuální chyby a naše naivita. Herně jsme většinu zápasu kontrolovali, domácí nás však trestali ze vzduchu, když všechny své góly vstřelili hlavou. Nakonec jsme mohli tříbrankový rozdíl smazat, ovšem neprokázali jsme dostatečnou touhu vyrovnat. Takto se prostě o první místo v kraji nehraje."

Chlumec nad Cidlinou – Červený Kostelec 3:1
Robert Hanuš, trenér Červeného Kostelce: „Herně to bylo z naší strany dobré, bohužel se to nepovedlo výsledkově. Za hru ale zaslouží pochvalu celé mužstvo."

I. A TŘÍDA

Provodov – Třebeš 1:3
Richard Berger, asistent provodovského trenéra: „Proti mladému, běhavému soupeři z Třebše jsme hráli neproduktivní fotbal, v němž jsme neproměnili penaltu a trestuhodně zahodili další šance. Za to nás hosté ve druhé půli potrestali a zaslouženě si odvážejí tři body."

I. B TŘÍDA

Dolní Kalná – Police nad Metují 3:6
Jan Ticháček, sekretář polického oddílu: „Body z Dolní Kalné jsme si odvezli zaslouženě. Působili jsme fotbalovějším dojmem, dokázali jsme si vypracovat spoustu brankových příležitostí a některé z nich i proměnit. Proto je naše vítězství zasloužené."

Hronov – Žacléř 2:1
Zdeněk Samko, trenér Hronova: „Ve slepované sestavě jsme konečně vyhráli. Na obou stranách to byl festival zahozených gólových šancí. Výborný výkon podali všichni tři rozhodčí a skvěle zvládla utkání slečna Hrušková na pozici hlavního rozhodčího."

Předměřice nad Labem – Jaroměř B 2:1
Tomáš Paleček, trenér Jaroměře B: „Fotbalová tragédie. Snad nový trenér přinese nový impuls." (mr, jl, dop)