O víkendu totiž startují fotbalový Votrok krajský přebor mužů, i AM Gnol 1. A třída mužů, jenže už předem je jasné, že hodně z plánovaných zápasů bude odloženo.

Mezi těmi, které se určitě o víkendu nesehrají, je šlágr mezi třetím Kostelcem nad Orlicí a vedoucím celkem krajského přeboru Náchodem. „Místo toho jsme se domluvili na přátelském utkání s Lázněmi Bělohrad, které mají svůj zápas s Jaroměří také odložený,“ zve náchodský kormidelník Jaroslav Panenka věrné příznivce do Bělovse, kde se oba soupeři střetnou zítra od 12 hodin na tamní umělé trávě.

Zbylí dva regionální zástupci v krajském přeboru – Nové Město nad Metují a Červený Kostelec se o své první mistrovské body v jarní části poperou.

Nové Město, které v zimní přestávce převzal trenér Milan Petřík, přivítá zítra na své umělé trávě od 14.30 hodin Jičín. Ve stejný čas se začne také na umělé trávě v Rychnově nad Kněžnou, kde v neděli odstartuje svou jarní misi Červený Kostelec.

Pořádnou bramboračku udělalo počasí také s plánovaným startem AM Gnol 1. A třídy mužů.

Zde se z osmi zápasů nakonec odehrají pouze tři.

Z regionálního trojlístku se tak úvodního jarního kola zúčastní o víkendu jen Police nad Metují, která se představí v neděli od 14.30 hodin na umělé trávě v Dobrušce proti domácímu celku.

Domácí zápas Broumova se Sobotkou byl přeložen na první květnový den a o náhradním termínu budou teprve jednat celky Roudnice a náchodské rezervy, jejichž zápas se rovněž ve víkendovém programu nesehraje.