Velká Jesenice – Dolany 7:2
Již v 7. min. Paďour přízemní střelou otevřel skóre utkání a ve 12. min. nastřelil tyč. Další branku přidal krásnou střelou Lelek v 19. min. a stejný hráč ve 31. min. přízemní střelou k tyči zvýšil už na 3:0. Do poločasu přidal čtvrtou branku Paďour. Hned po přestávce Krčil zvýšil na 5:0, a pak ještě zachránila hosty tyč i břevno. Dolany snížily v 65. min. vlastním gólem domácích – 5:1. Hned po rozehrávce Kožený přidal šestou a střelec zápasu Paďour sedmou branku domácích. V závěru utkání ještě hostující Náhlík snížil na 7:2.
Fakta – branky: 7., 44. a 67. Paďour, 19. a 32. Lelek, 47. Krčil, 66. Kožený – 64. a 84. Náhlík. Rozhodčí: Škoda – Tůma, Franěk. ŽK: 0:4. Diváci: 180. Poločas: 4:0.

Hejtmánkovice – Mezilesí 6:0
Domácí nepřipustili sebemenší komplikace a proti odevzdanému soupeři, který za celý zápas nevystřelil na branku, si s chutí zastříleli. V tomto směru se činil hlavně Čihák, který za první půli stihl dát čtyři góly.
Fakta – branky: 14., 20., 29. a 41. Čihák, 51. Kotyza, 59. Stupka. Rozhodčí: Vaníček. ŽK: bez karet. Diváci: 50. Poločas: 4:0.

Velichovky – Hronov 0:2
Oba poločasy byly jako přes kopírák. První polovina každé půle patřila domácím, ale z převahy nic nevytěžili. Druhé poloviny obou poločasů patřily zase hostům, ale dlouho se hrálo bez branek. Hronovští hráči dvakrát orazítkovali tyč Hasníkovy branky, a tak se skóre měnilo až po sedmdesáti minutách. Nejprve po akci z levé strany Hasník vyrazil střelu na břevno, od kterého se míč snesl na brankovou čáru, odkud ho uklidil do sítě Kubeček. Vedení Hronov navýšil o chvíli později, kdy Danihel proměnili penaltu.
Fakta – branky: 73. Kubeček, 77. Danihel. Rozhodčí: Vlk, Sedláček. ŽK: 3:3. Diváci: 60. Poločas: 0:0.

Meziměstí – Teplice nad Metují 2:3
Domácí začali dobře, v 5. min. však Hanák trefil jen tyč teplické branky. O čtyři minuty později utekl hostující T. Otta a křížnou střelou trefil vzdálenější tyč, od níž se míč odrazil do druhé tyče a do sítě – 0:1. V dalších minutách domácí svého soupeře mačkali, jenže Šolc ani Kubeček ve svých šancích neuspěli. Těsně před přestávkou šel domácí Smrček na hostujícího brankáře, jenže trefil jen jeho náruč. V 60. min. se už domácí dočkali. K trestnému kopu se postavil Gajdoš a jeho tečovaná rána skončila v síti – 1:1. Další tutovku spálili domácí v 62. min., a tak o deset minut později Teplice z dorážky Š. Kalaše trestaly – 1:2. V 79. min. domácí na půlce házeli aut a Jiráskův nepovedený centr se za letu proměnil v povedenou střelu – 2:2. O minutu později hostům sudí neuznal gól pro ofsajd, v nastaveném čase ale teplický Kretschmer rozhodl o cenných třech bodech pro hosty – 2:3.
Fakta – branky: 60. Gajdoš, 79. Jirásek – 9. Otta, 72. Š. Kalaš, 90. (+1) Denis Kretschmer. Rozhodčí: Saučuk – Šesler, Vančák. ŽK: 1:3. Diváci: 95. Poločas: 0:1.

Velké Poříčí B – Babí 2:2
Od začátku utkání byli domácí lepším týmem a zaslouženě se v 18. min. ujali brankou Goise vedení 1:0. Domácí mohli vstřelit i další góly, jenže selhali v koncovce. Hosté po chybě v obraně domácích vyrovnávají ve 28 min. Balkem – 1:1. Začátkem druhého poločasu se nechal nesmyslně vyloučit hostující Šimůnek. Babí to ale paradoxně spíše pomohlo a po hezké akci Schröttera šlo v 58. min. do vedení – 1:2. Domácí ale o chvíli později Vítkem srovnali na zasloužených 2:2.
Fakta – branky: 18. Gois, 65. Vít – 28. Balek, 58. Schrötter. Rozhodčí: Schärfer – Čejchan, Šrajbr. ŽK: 1:2. Diváci: 63. Poločas: 1:1.

Zábrodí – Česká Skalice 0:4
První poločas patřil hostům z České Skalice, což podpořili i brankově. Úvodní branku dával v 16. min. z pokutového kopu Sedláček, na 0:2 upravoval ve 22. min. Voráček a do poločasu se ještě dvakrát prosadil Valeš. Po změně stran si už hosté vedení proti snaživým domácím hlídali.
Fakta – branky: 16. Sedláček, 22. Voráček, 32. a 44. Valeš. Rozhodčí: Škoda – Vlk, Sedláček. ŽK: 5:2. Diváci: 45. Poločas: 0:4.

Machov – Červený Kostelec B 5:2
Už v 8. min. prodloužil P. Kubeček aut na nabíhajícího Scholze, a ten střelou na vzdálenější tyč otevřel skóre – 1:0. O pár minut později mohli Machovští přidat druhý gól. Svatoš sice rozvlnil síť, ale jen tu ochrannou za brankou. Na další gól si diváci museli počkat až do 40. minuty. Martinec křížným pasem našel na rohu vápna P. Kubečka, ten se s míčem nemazlil a nechytatelnou bombou vymetl pravý horní roh branky – 2:0. Na konci poločasu ještě vykřesali naději hosté. Rychlý brejk a centr z pravé strany uklidil do sítě Hála – 2:1. Hned v úvodu druhého poločasu vrátil dvoubrankové vedení domácím opět Scholz, kterého uvolnil Štantejský – 3:1. A byl to právě Štantejský, který po hodině hry překonal hostujícího gólmana počtvrté – 4:1. V závěru se prosadili i hosté. Nejprve zahrozili nastřelenou tyčí a v 79. min. udeřili, když se ve vápně nejlépe zorientoval Malina – 4:2. Poslední slovo ale měli domácí. Martinec byl ve vápně faulovaný a následovala penalta. Po míči se jako sup na kořist vrhl Scholz a přízemní střelou zkompletoval hattrick – 5:2.
Fakta – branky: 8., 47. a 87. (z pen.) Scholz, 40. P. Kubeček, 59. Štantejský – 45. Hála, 79. Malina. Rozhodčí: Nymsa, Vacek. ŽK: 1:4. Diváci: 60. Poločas: 2:1. (mr, dop)

1. Velká Jesenice 8 6 1 1 37:8 19
2. Dolany 8 5 2 1 29:17 17
3. Česká Skalice 8 5 1 2 39:14 16
4. Hronov 8 5 1 2 23:14 16
5. Hejtmánkovice 8 4 3 1 23:16 15
6. Mezilesí 8 4 1 3 15:20 13
7. Babí 8 3 3 2 17:13 12
8. Velké Poříčí B 8 3 2 3 16:18 11